Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

GAZETA METRO

INSAJDERI

KALLXO COM

LAPSI.AL

TIRANA OBSERVER

ZEMRASHQIPTARE

RTV ZIK

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

SHĖNDETI

DITURIA

PRESHEVA.COM

GJUHA SHQIPE

KOSOVARJA

RADIOPROJEKT

RRĖNJĖT TONA

Literaturė 6

Sektori i librit

1  2  4  5  7  8  9  10  11

Stephen R. Covey

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

SHTATĖ ZAKONET E NJERĖZVE ME EFEKETIVITET TĖ LARTĖ

 

Shkarko falas 

Bajram Kurti

PROFESOR QAZIM BERISHA - YLL I PASHUAR...

Autorizimin ekskluziv pėr editimin e kėtij libri nė internet, e kanė vetėm kėto faqe shqiptare:

www.sa-kra.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas 

Ferid Selimi & Jonuz Fetahaj

 

PELLGU I DHEMBJES

 

 

Shkarko falas 

OSHO

Pėrktheu: Valdet Fetahu

 

PĖRMBLEDHJE KAPITUJSH MBI SHAKAN DHE QESHJEN

 

Shkarko falas 

Harun Jahja

 

POPUJT E ZHDUKUR

 

 

Shkarko falas 

Fetnete Ramosaj

 

PA APOLOGJI

 

 

Shkarko falas 

Daniel Gązulli

 

ESE DHE PORTRETE

 

 

Shkarko falas 

 

Shefki Ollomani

 

CIKĖL POETIK

 

 

Shkarko falas 

ASDRENI

 

POEZI TĖ ZGJEDHURA

 

 

Shkarko falas 

Fritz Radovani

 

DEDĖ GJO'LULI

 

 

Shkarko falas 

Kasam Shaqirvela

 

ASHT QĖ MBIN

 

 

Shkarko falas 

Zeqir Ajdini

 

BAZAT E INFORMATIKĖS

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

DONKISHOTI DHE ROSINANTI

 

Shkarko falas 

Vladimir Marku

 

POLONIA UNĖ DHE BJONDET

 

 

Shkarko falas 

Deepak Chopra

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

SHTATĖ LIGJET SHPITĖRORE TĖ SUKSESIT

 

Pėr ēėshtje subjektive pėrkthyesi dėshiron qė ky libėr tė mos jetė mė publik!

Stephen R. Covey

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

ZHVILLIMI I 4 INTELIGJENCAVE / ZOTĖSIVE

 

Shkarko falas 

Delvina Kėrluku

 

GJURMĖ

 

 

Shkarko falas 

 

Kasam Shaqirvela

 

KĖNGĖ TĖ VONUARA

 

 

Shkarko falas 

 

OSHO

RRUGA IME RRUGĖ E REVE TĖ BARDHA

Libri i mėsipėrm ėshtė botuar nė format klasik. Pėr tė mos e dėmtuar editorin materialisht, ky libėr largohet pėr kohė tė pacaktuar nga vitrina e www.sa-kra.ch pėr shkarkim falas.

 

Lediana Stillo

 

MĖKATI I HESHTJES

 

 

Shkarko falas 

Stephen R. Covey

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

ZAKONI I 8-TĖ

 

Shkarko falas 

Arben P. Llalla

 

ARISTIDH KOLA DHE SHTYPI SHQIPTAR

 

 

Shkarko falas 

Xhemajl Rudi

 

LULE DHE VJESHTĖ

 

Shkarko falas 

OSHO

ASGJĖ MĖ HYJNORE SE JETA NUK KA

Autorizimin ekskluziv pėr editimin e kėtij libri nė internet, e kanė vetėm kėto faqe shqiptare:

www.sa-kra.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas

Reshat Avdiu

 

LULĖKUQET NĖ QELI

 

 

Shkarko falas 

Florica Bud

 

FLAMURI I DĖSHIRAVE

 

 

Shkarko falas 

Nijazi Basha

USHQIMI OPTIMAL

Autorizimin ekskluziv pėr editimin e kėtij libri nė internet, e kanė vetėm kėto faqe shqiptare:

www.sa-kra.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas 

 

Reshat Sahitaj

 

MUSA (DAUT) HOTI - Shėnime, kujtime, pėrjetime, dokumente

 

 

Shkarko falas 

 

Shefki Ollomani

 

MISTIKA, MAGJIA DHE BUKURIA E UNIVERSIT

(Pėr dhe kundėr)

 

Shkarko falas 

 Muharrem Blakaj

 

ATENTAT BRENDA GERMĖS L

 

 

Shkarko falas 

 

Vladimir Toroveci

 

KOHĖ PARVENYSH

 

 

Shkarko falas 

Muharrem Blakaj

 

PARAARDHĖSIT

 

 

Shkarko falas 

Mary R. SH. Andrews

SHPĖRBLESA E PĖRPLOTĖ

 

 

Shkarko falas 

Mehmet Bislimi

Ekskluzivisht pėr: www.sa-kra.ch dhe  www.syri3.com

 

MEHMET DELIA - RADISHEVA

 

Shkarko falas

 

Mr. Ardin Ramadani

 

FRANCA DHE DIPLOMACIA FRANCEZE NĖ PERIUDHĖN E RISHELJESĖ...

 

Shkarko falas 

Lulėzim Haziri

 

DALJE NGA SAFARI

 

 

Shkarko falas 

Xhafer Durmishi

 

LĖVIZJA E JUSUF GĖRVALLĖS

 

Shkarko falas 

Kim Mehmeti

 

KĖSHTU ECĖN NJERIU

 

 

Shkarko falas 

Lebit Murtishi

KOSOVA NUK DI TĖ VDESĖ!

Autorizimin ekskluziv pėr editimin e kėtij libri nė internet, e kanė vetėm kėto faqe shqiptare:

www.sa-kra.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas 

Kasam Shaqirvela

 

E BUKURA E DHEUT

 

 

Shkarko falas 

1  2  4  5  7  8  9  10  11

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH