Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

GAZETA METRO

INSAJDERI

KALLXO COM

LAPSI.AL

TIRANA OBSERVER

ZEMRASHQIPTARE

RTV ZIK

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

SHĖNDETI

DITURIA

PRESHEVA.COM

GJUHA SHQIPE

KOSOVARJA

RADIOPROJEKT

RRĖNJĖT TONA

Literaturė

Sektori i librit

1  2  4  5  6  7  8  9  10  11

Adnan Abrashi

 

NĖ VORBULLEN E JETĖS

 

Shkarko falas   Libri i parė

Shkarko falas   Libri i dytė

Mehmet Bislimi

 

KĖTU I THONĖ DRENICĖ

Tahir Meha - Monografi

 

Shkarko falas

Adnan Abrashi

 

PARATHĖNIET E NOSTRADAMUSIT

 

Shkarko falas

Mehmet Bislimi

 

TRĖNDAFILA MAJI

 

 

Shkarko falas

Adnan Abrashi

 

FATI PĖRMES  FILXHANIT TĖ KAFESĖ

 

Shkarko falas

Mehmet Bislimi

 

IRONI E VERDHĖ

 

 

Shkarko falas

Sabir Krasniqi

 

HIPNOZA - SHKENCĖ APO FIKSION

 

Shkarko falas

Mitrush Kuteli

 

TREGIME TĖ MOĒME SHQIPTARE

 

Shkarko falas

Sabir Krasniqi

 

MARSI - PLANET I MISTEREVE

 

Shkarko falas

Naim Frashėri

 

TĖ VEGJĖLIT

 

 

Shkarko falas

Sabir Krasniqi

 

PARAPSIKOLOGJIA  - SHKENCĖ QĖ TROKET NĖ DYERT E TĖ SOTMES

info@sa-kra.ch

Fan S. Noli

 

ALBUM

 

 

Shkarko falas

Harun  Jahja

 

KRIJIMI I UNIVERSIT

 

 

Shkarko falas

OSHO

 

LIBRI I PORTOKALLTĖ

 

 

Shkarko falas

 

Mehmet Bislimi

 

ANEKDOTA POPULLORE DHE SATIRA AUTORIALE

 

Shkarko falas

Mehmet Bislimi

 

FJALĖ DHE GURĖ

 

 

Shkarko falas

Sabir Krasniqi

 

SAKRAS ART GALLERY

 

 

Vizito galerinė

Kadri A. Sherifi

ZĖRA SHPIRTI

Ekskluzivisht pėr:

www.sa-kra.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas

Luljeta Selimi

RRĖFIME TRONDITĖSE

Pėr aktivitetet  e organizates mund te lexohet mė shumė tek:

www.vajzat.com

Shkarko falas

Lebit Murtishi

 

KĖTU JAM QĖ SOT E MOT

 

 

Shkarko falas

 

DIELLI I MBRAMBJES

DIELLI I MĖNGJESIT

(Dramė poetike nė tri akte)

 

Shkarko falas

Renata Brakus

 

NDERIMI I VETVETES

 

 

Shkarko falas

Daut Demaku

 

SEKRETI I LUMTURISĖ

 

 

Shkarko falas

 

OSHO

 

LAJMĖTARI I NJERIUT TĖ RI PĖR BOTĖN E RE

 ( pėr kombin )

Shkarko falas

 

Procesverbalet e pleqėsisė sioniste

 

SEKRETI I SUNDIMIT

TĖ BOTĖS

 

Shkarko falas

 

KANUNI

I

LEK DUKAGJINIT

 

Shkarko falas

Franēoise Zwissig / Gisela Perren-Klingle

MĖSOJMĖ ME TĖ GJITHA SHQISAT

Shkarko falas

Kadri A. Sherifi

 

TREGIME POETIKE 2007

 

Shkarko Falas

Mehmet Bislimi

 

STINĖ E VONUAR

 

Shkarko falas

 

Daut Demaku

 

AFORIZMA

Mendimi pozitiv nė jetė

 

Shkarko falas

 

1  2  4  5  6  7  8  9  10  11

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH