Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

GAZETA METRO

KALLXO COM

LAPSI.AL

ZEMRASHQIPTARE

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

SHĖNDETI

DITURIA

PRESHEVA.COM

GJUHA SHQIPE

KOSOVARJA

RADIOPROJEKT

RRĖNJĖT TONA

Literaturė 9

Sektori i librit

1  2  4  5  6  7  8   10  11

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

MBI SHPIRTIN E ERĖS PAGANE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

KUR ERA TESHTINĖ

 

Shkarko falas 

Dr. Vasil Miho

 

FJALOR SHPJEGUES ANGLISHT-SHQIP I SISTEMIT SHĖNDETĖSOR

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

NJĖ GRUSHT DASHURI

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

PSALM I HARRUAR

 

Shkarko falas 

Drenusha Zajmi Hoxha

 

ENGJĖJT VDESIN NDRYSHE

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

MBI FLOKĖT E ULLUKĖVE

 

Shkarko falas 

Iljasa Salihu

 

MĖNGJESI I HERSHĖM

 

 

Shkarko falas 

Ilir F. Ēabrati

 

JETON NĖ MUA

 

 

Shkarko falas 

Faik Mustafa

 

100 EPIGRAME

 

 

Shkarko falas 

Kasam Shaqirvela

 

DIALOG NDJENJASH E ĖNDRRASH

 

 

Shkarko falas 

Liljana Kristuli

 

HESHTJA NUK ĖSHTĖ ZGJIDHJE

 

 

Shkarko falas 

CHwB

 

ARKITEKTURA TRADICIONALE DHE METODAT E DOKUMENTIMIT

 

Shkarko falas 

Elena Kocaqi

 

ALBANĖT ME FAMĖ NĖ MIJĖVJEĒARĖ

 

 

Shkarko falas 

Bardhyl Mahmuti

 

MASHTRIMI I MADH

 

 

 

Shkarko falas 

Kasam Shaqirvela

 

VALS I TINGUJVE TĖ SHPIRTIT

 

 

Shkarko falas 

Migjeni

 

KANGĖT E MJERIMIT

 

 

Shkarko falas 

Flora Peci

 

SHTIGJE JETE

 

 

Shkarko falas 

Lediana Stillo

 

PAX DEORUM

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

PĖRTEJ PORTAVE TĖ MBYLLURA

 

Shkarko falas 

 

Bardhyl Mahmuti

 

E VĖRTETA PĖR VRASJET, RRĖMBIMET DHE ZHDUKJEN E CIVILĖVE NĖ KOSOVĖ

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

MALLI I ETJES

 

Shkarko falas 

 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

KUR QAJNĖ PEMĖT

 

Shkarko falas 

Flori Bruqi

 

MODERNITETI NĖ LETRAT SHQIPE

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

TĖ DIELAVE NĖ QYTETIN TIM

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

NĖPĖR BRIGJET E KUJTESĖS

 

Shkarko falas 

Xhevahir Cirongu

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

KĖNGA E LOTIT

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

RRUGĖS QANTE NJĖ STĖRQOK

 

Shkarko falas 

 

SFIDAT SHKENCORE TĖ 39 LIBRAVE TĖ GUXIMSHĖM TĖ FLORI BRUQIT

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

JEHU I ZĖRAVE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

MĖ MIRĖ NJĖ GJYSMĖ ĖNDRRE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

NĖ KUJTESĖN E PEMĖVE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

PĖRBALL HIJES SĖ MOLLĖS

 

Shkarko falas 

Nijazi Ramadani

 

IMAZHI I NGRIRĖ

 

 

Shkarko falas 

 

 

FLORI BRUQI NĖ SHĖNIMET E BASHKĖKOĖSVE

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

ENIGMAT E KASHELASHAVE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

KĖSAJ NUK I THEM DOT LIRI

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

NĖ ANĖN TJETĖR TĖ MENDJES

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

NJĖ DRY PREJ DYLLI

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

SA SHUMĖ EDHE PAT DIMRI SIVJET

 

Shkarko falas 

Sotir Athanasiu

 

 

POLEN GRUAJE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

FLUTURAT PREJ LETRE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

FLUTURIMI I GJINAKLLĖS

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

KUMRITĖ PREJ DELTINE

 

Shkarko falas 

Kalosh Ēeliku

 

 www.sa-kra.ch

 

DUDUMI

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

MĖ PRITNI TE BALADAT E GURIT

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

TE ULLISHTAT E VJETRA

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

TELAT E SHIRAVE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

LULĖZOJNĖ GJETHET E ULLINJVE

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

TRENAT KĖTU GJITHMONĖ VONOHEN

 

Shkarko falas 

 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

ISHIM TĖ LUMTUR SI GJINKALLAT

 

Shkarko falas 

Xhevahir Cirongu

 

LIVADHI NĖ MAL

(Pėrralla)

 

 

Shkarko falas 

 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

ISHIM TĖ LUMTUR SI GJINKALLAT

 

Shkarko falas 

Naim Frashėri

 

 

BAGĖTI DHE BUJQĖSIA

 

 

Shkarko falas 

 

Flori Bruqi

 

DĖSHMI TĖ KRIMIT TĖ PANDĖSHKUAR

 

 

Shkarko falas 

Aurel Plasari

 

ORIENTI APO HIJA NGA OKSIDENTI?

 

 

Shkarko falas 

Orgesta Tafa

 

NJĖ GJETHE E RĖNĖ

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

Ekskluzivisht pėr

 www.sa-kra.ch

 

GJETHI I KĖPUTUR NĖVJESHTĖ

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

GURI I PJEKUER SHTATĖ HERĖ

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

ISHIN THYER TĖ GJITHA URAT

 

Shkarko falas 

Fahri Xharra

 

ANTIKA E MOHUAR

 

 

Shkarko falas 

Xhevahir Cirongu

 

TOMORRI QIELL PERĖNDIE

 

 

Shkarko falas 

Adem Zaplluzha

 

I SHĖMBĖLLENTE PLUHURIT KOZMIK

 

Shkarko falas 

Flori Bruqi

 

SHTĖPIA E VERDHĖ

 

 

Shkarko falas 

1  2  4  5  6  7  8  10  11

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH