Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

GAZETA METRO

INSAJDERI

KALLXO COM

LAPSI.AL

TIRANA OBSERVER

ZEMRASHQIPTARE

RTV ZIK

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

SHĖNDETI

DITURIA

PRESHEVA.COM

GJUHA SHQIPE

KOSOVARJA

RADIOPROJEKT

RRĖNJĖT TONA

Literaturė 5

Sektori i librit

1  2  4  5  6  7  8  9  10  11

Pėrktheu: Valdet Fetahu

URTĖSITĖ SOFISTE

Autorizimin ekskluziv pėr editimin e kėtij libri nė internet, e kanė vetėm kėto faqe shqiptare:

www.sa-kra.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas 

Teuta Kamberi - Llalla

 

ANTOLOGJI E POEZISĖ ARVANITASE

 

 

Shkarko falas 

 

Muhammed M. Sharavi

 

JETA DHE VDEKJA

 

 

Shkarko falas 

 

James Allen

 

ASHTU SI MENDON NJERIU

 

 

Shkarko falas 

Melville Chater

 

SHQIPĖRIA, MBRETĖRIA MĖ E RE E EVROPĖS

 

 

Shkarko falas 

Elife Luzha

 

VDEKJA E DITĖLINDJES

 

 

Shkarko falas 

Kasam Shaqirvela

 

AJO QĖ PĖRSĖRITET

 

 

Shkarko falas 

Ibrahim Kelmendi

 

SFIDAT E RADHĖS

 

 

Shkarko falas 

Bob Proctor

 

11 LIGJET E HARRUARA

 

 

Shkarko falas 

Milazim Krasniqi

 

RULET RUS PĖR ALI PASHĖN

 

 

Shkarko falas 

Koēo Danaj

 

POPULL I TRADHĖTUAR

 

 

Shkarko falas 

Alija Ramljak

 

KRIMINALISTIKA MJEKĖSORE

 

Shkarko falas 

Pėrpiluar dhe pėrkthyer nga Ridvan Bunjaku

 

MIRĖNJOHJA DHE FALĖNDERIMI

Pėr ēėshtje subjektive pėrkthyesi dėshiron qė ky libėr tė mos jetė mė publik!

J. D. Roth

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

LUMTURIA DHE PASURIA

 

 

Shkarko falas 

Mehmet Bislimi

Ekskluzivisht vetėm pėr:

www.sa-kra.ch dh www.syri3.com

 

ANEKDOTA POPULLORE DHE SATIRA AUTORIALE II

 

Shkarko falas 

Kim Mehmeti

 

VITET E URITHIT

 

 

Shkarko falas 

Darien Levani

 

VRASĖSI I QYMYRIT

 

 

Shkarko falas 

Pėrgatitur nga: Fatos Tarifa & Lekė Sokoli

 

MENDIMI SOCIOLOGJIK SHQIPTAR

 

Shkarko falas 

Shaban Cakolli

 

TOKĖ DARDANE

 

 

Shkarko falas 

Deepak Chopra

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

HAPAT NGA A DERI NĖ Z

 

Pėr ēėshtje subjektive pėrkthyesi dėshiron qė ky libėr tė mos jetė mė publik!

Suzana Kuqi

 

SUVENIR

 

 

Shkarko falas 

 

Dr. Sulejman Abazi (Neshaj)

 

REFLEKSIONE MBI LUFTĖN ĒLIRIMTARE NĖ KOSOVĖ

 

 

Shkarko falas 

Kim Mehmeti

 

PREJ KALIT TĖ BARDHĖ DERI TE RRUGAĒĖRIA PARTIAKE

 

Shkarko falas 

Begzad Baliu

 

MBI AUTORĖSINĖ E BIBLIOGRAFISĖ SĖ SKĖNDERBEUT

 

Shkarko falas 

Waldo Emerson

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

MBĖSHTETJA NĖ VETVETEN

 

Shkarko falas 

Lebit Murtishi

STINĖ PA DIEJ

Autorizimin ekskluziv pėr editimin e kėtij libri nė internet, e kanė vetėm kėto faqe shqiptare:

www.sa-kra.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas 

Lebit Murtishi

KY DHE KA ZOT

Autorizimin ekskluziv pėr editimin e kėtij libri nė internet, e kanė vetėm kėto faqe shqiptare:

www.sa-kra.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas 

Mihal Grameno

 

 

OXHAKU

 

 

Shkarko falas 

Rhonda Byrne

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

ESENCA E DIJES NGA SEKRETI

 

Shkarko falas 

Salih Basha

HIPNOZĖ Pėrvoja tė ndryshme & shembuj praktikė

Autorizimin ekskluziv pėr editimin e kėtij libri nė internet, e kanė vetėm kėto faqe shqiptare:

www.sa-kra.ch

www.dijahyjnore.ch

www.syri3.com

 

Shkarko falas 

1  2  4  5  6  7  8  9  10  11

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH