Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

GAZETA METRO

KALLXO COM

LAPSI.AL

ZEMRASHQIPTARE

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

SHĖNDETI

DITURIA

PRESHEVA.COM

GJUHA SHQIPE

KOSOVARJA

RADIOPROJEKT

RRĖNJĖT TONA

Mbresat e vizitorėve

LEXONI MBRESAT E VIZITORĖVE

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

     

       Vizitorė tė nderuar,

      Pėrmes e-mail-it tė mėposhtėm ju mund t'i dėrgoni pėrshtypjet tuaja, qofshin ato pėrgėzime, sugjerimi, kritika, vėrejtje e tjera, lidhur me pėrmbajtjen e kėsaj web faqeje.

 

 

info@sa-kra.ch

 

 

MBRESAT E VIZITORĖVE


Jam njė lexuese dhe adhuruese e kėsaj lloji tė literatures, jam shumė kureshtare tė lexoj pėr fenomene tė tilla psikologjike dhe sa mė shumė qė po lexoj gjėra tė tilla, po bindem se njeriu shumė pak ėshtė i studiuar dhe sa forcė e potencial kemi brenda-pėr brenda e shumica nuk jemi tė vetėdijshėm pėr kėtė pasuri qė e posedojmė. Ju falėndėroj pėr kėtė faqe mjaft tė pasur, pėr kėtė mundėsi qė po na e dhuroni qė tė lexojmė edhe ne kureshtarėt e kėsaj lemie.

Me respekt,

Vlora nga Klina


I nderuar z. Sabir,
Faqen tuaj e kam vizituar dhe jam i fascionuar nga laramania e gjithe atyre fushave shkencore e artistike te cilat i keni te kyqura ne jeten tuaj shpirterore, krijuese. Eshte shume e natyrshme kjo menyre e zhvillimit dhe ofrimit te vlerave te ndryshme tek syri dhe zemra e atyre qe e duan artin apo edhe kane nevoje per nje version te ri apo me mire thene alternative te sherimit te semundjeve te shumta shpirterore. Une do te doja te kem nje qasje me te afert tek punimet e juaja, ne veqanti te metodave tuaja psikologjike per influence tek devijimet e ndryshme shpirterore apo edhe semundjet te cilat jane si rrjedhoje e nje traume te hershme apo edhe te koheve te fundit.

Shendet dhe ēdo te mire.
Enkela
Pozharan


Pershendetje i nderuar. Shpresoj te te gjej sic eshte me se miri kjo leter imja.
Rastesisht hasa ne web-in tuaj (nese eshte i juaji), dhe aty pash nje email, ku mund te kontaktoj me ju, dhe e pash te udhes qe t'ua bej nje pyetje. Pasiqe lexova dicka ne lidhje me fenomenet parapsikologjike, vendosa te te pyes dicka se a ka lidhje kjo me fe? Per kete po te pyes, sepse kam lexuar dicka per fe, dhe jam i interesuar te dij me shume per keto "fenomene parapsikologjike", e sidomos per HIPNOZEN.
Me respekt,
Ibo - Ferizaj


Jam nga Presheva dhe me intereson te di se ku mund ta gjej literaturen, prathenien e se ciles e lexova ne interentet, perfshire edhe kasetat, etj?

Jetoni


11 shkurt 2008

I nderuari z. Sabir,
Urime dhe pergezimi per nje faqe te shkelqyeshem.  Faqja ka tema tejet interesante dhe nje dizajne profesional bashkekohor.
Urime edhe nje here dhe suksese edhe ne te ardhmen.
Llogaritni ne ndihmesen time te pakursyeshme ne kete drejtim.
Me nderime dhe respekt,
Adnan Abrashi


11 shkurt 2008

Nderimet dhe urimet tona
I nderuar z.Sabir Krasniqi
Fillimishtė ju pėrgėzoi pėr web-faqen e bukur qė e mbani nė internet dhe pėr punėn tuaj tė gjithanėshme si nė pikturė ashtu edhe nė krijimtari. Pikturat tuaja mė kanė impresionuar jashtėzakonishtė dhe mė kan kthyer herė herė nė qytetin tim tė lindjes, me plotė begati e motive. Sė dyti pėrshtypja rreth qasjes suajė nė krijimtari e nė veqanti tė qėshtjeve shkencore, mė bėn shum pėrshtypje dhe mė tėrheqė nė lexim nėpėr web-faqen tuajė. Unė, nuk dua tė zgjatem shumė nė faqen e pėrshtypjeve, pasi qė uroi nė ndonjė takim tė mundėshėm pėr tė biseduar pėr shum qėshtje qė i preokupojnė njerėzit e kulturės.
Adresa e juajė mė erdhi nga njė mik i mirė i imi (Mehmet Bislimi) dhe kjo mė gėzoi shumė kur pashė gjithė atė material qė me njė fjalė e quajė: kulturor, tek i cili shpeshė njeriu e gjen qetėsinė shpirtėrore, nė kėtė fat tė tė pėrvuajturve, siq ėshtė ky i yni jashtė atdheut.
Vėllazėrishtė: Gėzim Ajgeraj, shkrimtar, Zvicėr, 11.2.2008


12 shkurt 2008

Pershndetje i nderuar, rasetesishte gjete kte faqen tuaj duke kerkuar neper wep faqe te tjera per te lexuar, lexoj shume neper wep faqe, por faqja juaj eshte e shkelqyeshme, se ktu gjete te gjithe ate qe dua te lexoj e te dij me teper, ju deshiroj sukese me te medhaja ne te ardheshmen.
Me respekt,
Zana nga Berlini


14 shkurt 2008

Tung Ju pershendes Zemersisht , sonte e shiqofa ket adres se pariher dhe shum me ka bindur per disa sfida te jetes time dhe jam shum i lumtur dhe krenar se kena njers keshtu si JU te aft e ti tregojm Opinjonit vetem mnyra Pozitive.
Te Fala Liman Krasniqi Sabir vetem Vazhdoni keshtu dhe me falni per naj gabim gramatik...

Limani nga Gjermania


16 shkurt 2008

Pėrshėndetje,
Faqen tuaj e kam shfletuar dhe vėrtetė ishte shumė e pasur, e nė radhė tė parė u ndala aty ku mė drejtonte shpirti,  dhe ku tjetėr, veēse nė Galerinė tuaj, e sidomos  stopova tek PIKTURAT, u kėnaqa duke i shikuar, analizuar, u zhyta thellė nė  gjithė atė harmoni ngjyrash, sepse edhe unė ngapak merrem me kėtė krijimtari, ndonėse jam laike, amatore nė kėtė lėmi,...por, shpirti mė pushon aty..
Ju falėnderoj shumė, shumė, shumė pėr literaturėn nga sfera e psikologjisė, e parapsikologjisė,etj etj.
E tash ju pėrshėndes duke ju dėshiruar qė imagjinata juaj kreative t'na sjellė shumė e shumė krijime shpirtėrore..Ju dėshiroj shumė suksese dhe shumė gėzime nė jetėn tuaj. Shėndet!
Shumė respekt nga Vlora,
Klinė, mė 16.02,2008


17 shkurt 2008

I nderuar shok Sabir:
Me qė sot ėshtė dhe njė ditė e veēantė, dita e Pavarėsisė sė Kosovės, e shfrytėzoj rastin qė tė bėj edhe njė urim krahas urimit tė Pavarėsisė, pra tė tė pėrgėzoj pėr web-faqen e mrekullueshme, dhe mund tė them se: ėshtė nga tė parat dhe e vetme e kėti lloji. kėsaj radhe do tė mbetem me urime, ndėrsa herave tjera mund tė kem ndoshta edhe sugjerime, ndėrsa sa i pėrket kritikave nuk do tė mungojnė as ato, nėse paraqitet nevoja; gjė qė nuk besoj...
Zoti tė dhashtė shėndet e jetė, kurse unė tė dėshiroj suksese tė mėtejme...
Me nderime tė pėrzemėrta: Kadriu


22 shkurt 2008

Urime Sabir. Faqja eshte shume e bukur, mbetet qe ne te ardhmen te pasurohet edhe me shume.

Sharr, S. Kryeziu


22 shkurt 2008

Me pelqen kjo faqe eshe vertet e mir dhe literatura eshe e pasur por deshiroj edhe ma shum lexim rreth ktyre fenomeneve e sidomos parapsikologji urime per kete faqe vetem vazhdoni ok tung e qelluar

Agron Sopaj


05 mars 2008

Pėrkushtimi qė vlerat universale tė artit te shprehen me njė shije tė veqant kombetare,dhe kėrkesa e shpalosjes sė shtigjeve kombetare,pa dyshim sheshojn artistin me vlera te larta humane drejte nje vizioni te pa fund. Tė lumt Lale!

Refki Piraj


06 mars 2008

Pershendetje i nderuari Sabir
Web faqja juaj eshte e mrekullueshme uroj qe te vazhdoni dhe te pasuroni edhe me tutje te lumt.

Basri Ibrahimi


08 mars 2008

Me  te  veret  kjo webfaqe  eshte shume e mire, mua  me  pelqeu shume sepse une jam mesuar  te jem  gjithmon  pesimist  por  kur e kam lexuar ket  webfaqe  kam ndryshuar.  Ju falenderoj shuem, suksese.

Alban Bytyqi


09 mars 2008

I nderuar zotri  S.K.  gjithēka nga faqja  juaj po   me  pėlqen  e sidomos  piktura  e tezes  teme  "sylbies" .  Me respekt  tė  pėrshėndet Tali.

Miftar Kryeziu


28 mars 2008

Vėrtet faqe e mrekullueshme, ku njeriu, jo vetėm qė gjenė pėrgjigje pėr shumė probleme jetėsore, por gjenė edhe mbėshtetje pėr tu ballafaquar me to.
Ju pėrshėndes dhe ju dėshiroj suksese tė mėtejme.
Lori nga Holanda


30 prill 2008

Pėrshėndetje. I nderuar Z. Sabir Ju pėrgėzoj pėr punėn qė e bėni nė kėtė web faqe duke plasuar shkrime qė vėrtet i'a vlen tė lexohen. Ndihem e nderuar qe mu dha rasti tė jem vizitore e faqės suaj. Duke ju uruar punė tė mbarė, ju pėrshėndes.
Me nderime, Mjellma Prizren.


15 maj 2008

Ju pergezoj per faqen tuaj pune te mbare.

Taulant Buqinca


06 qershor 2008

Shumė shumė teme e qėlluar nga ju.

Linda Mala


06 qershor 2008

Pershedes te gjithe shiptaret kudo qe jane nga zemra.

S. Bytyqi


15 qershor 2008

Ju pershendesim zotri Sabir Krasniqi dhe ju falmenderoj se keni hapur ni Faqe qe asht e nevojshme per popllin shqiptar ashtu pershendes edhe gjithe  antaret e forumit te juaj.

Nazyf Krasniqi


10 korrik  2008

Nuk die shka te ju them tjeter vetem ju lumte ju lumte per kete numer te literatures. Flas tash per vete nuk kam mundesi ta kerkoj neper bibliotekat tona per shkak se jam me nji vend ku nuk mundem te hulumtoj literatur te shumt, pra jam ne Afganistan. Per kete ju uroj e vetem perpara se jeni te uruar per faqe qe e keni krijuar edhe njiher ju lumte.

Mentor Hajdini


16  korrik  2008

Faqja e juaj e vlenė, dhe mė duhet tė ju pėrgėzoj. Njė faqe ku njeriu mund tė gjenė qetėsinė shpirtėrore. Aty gjenė vetėn lexuesi, artisti krijuesi. Njė thesarė me begati  tė nduarnduarshme. Shumė suksese tė mė tejme nė kėtė nismė tė mbarė. Do mundohemi tė jemi me ju.

Shaban Cakolli


19  korrik  2008

Ju  pergezoj per permbjatjen e kesaj web faqe, jeni te mrekullueshem, te lexosh pjes ne kete feqe do te thote krejtesisht te shtendosesh. Suksese

Doresa Rugova


21 korrik  2008

Ju faleminderit per kto shenime. Une i lexoje me vemedje dhe me pelqejne shume prandaje ju uroje suksese nga Gjermanija. Ju faleminderit gjithashtu edhe per kto thanije qe jane shume te qelluara, sidomos ato nga Daut Demaku.

Zarife Kryeziu


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH