Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

GAZETA METRO

INSAJDERI

KALLXO COM

LAPSI.AL

TIRANA OBSERVER

ZEMRASHQIPTARE

RTV ZIK

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

SHĖNDETI

DITURIA

PRESHEVA.COM

GJUHA SHQIPE

KOSOVARJA

RADIOPROJEKT

RRĖNJĖT TONA

Literaturė 3

Sektori i librit

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11

 

ROLI HISTORIK I KONGRESIT TĖ MANASTIRIT PĖR NJĖSIMIN E ALFABETIT TĖ GJUHĖS SHQIPIE (1908)

 

Shkarko falas 

 

KUR'AN-I

 

 

 

 

Shkarko falas 

 

BIBLA

 

 

 

Shkarko falas 

 

Fehmi Ajvazi

 

 

SPIRITUS

 

Shkarko falas 

 

Nikola M. Nikolov

 

 

KOMPLOTI BOTĖROR

 

Shkarko falas 

 

George F. Williams

 

 

SHQIPTARĖT

 

Shkarko falas 

 

Sami Frashėri

 

 

FJALĖT E URTA

 

Shkarko falas 

 

Grup autorėsh

 

SHTRESIMET E IDENTITETIT KULTUROR SHQIPTAR

 

Shkarko falas 

 

Lebit Murtishi

 

 

MALL I GJAKUT TIM

 

Shkarko falas 

Ismail Kadare

 

 

GJAKFTOHTĖSIA

 

Shkarko falas 

 

Begzad Baliu

 

 

KAFENEJA BALLKANIKE

 

Shkarko falas 

 

Flori Bruqi

 

 

GUXIM SHQIPTAR

 

Shkarko falas 

 

Hazyr Dervishi

 

 

LIBRI I FORMULAVE

(libri i parė)

 

Shkarko falas 

OSHO

TANTRA -KUPTUESHMĖRI SUPREME

Falėnderojmė pėrkthyesin Valdet Fetahu qė ua ofruan vizitorėve tė www.syri3.com dhe www.sa-kra.ch  kėtė libėr tė mrekullueshėm  pėr shkarkimin falas.

Shkarko falas 

Dr. Muhamet Pirraku

 

 

MYDERIZ YMER PRIZRENI

 

Shkarko falas 

 

Begzad Baliu

 

 

ĒABEJ 1

 

Shkarko falas 

 

Jusuf Zenunaj

 

 

ME FAT MARTESA

 

Shkarko falas 

Vera Istrefi

 

 

NĖNQESHJE E ĖMBĖL

 

Shkarko falas 

 

Sami Frasheri

 

SHQIPĖRIA Ē'KA QENĖ, Ē'ĖSHTĖ E Ē'DO TĖ BĖHET

(Pėrmbledhje)

 

Shkarko falas 

Rexhep Qosja

 

 

PANTEONI I RRALLUAR

 

Shkarko falas 

Adem Demaēi

 

 

NĖNA SHEGĖ E PESĖ GOCAT

 

Shkarko falas 

Prof. dr. sci. Mujo Haskoviq

 

 

PSIKOLOGJI

 

Shkarko falas 

Ferid Selimi

 

 

KUJTIMET E THINJUR

(ROMAN)

 

Shkarko falas 

K. G. Jung

 

 

MBI TĖ KUPTIMTĖN DHE

TĖ PAKUPTIMTĖN

 

Shkarko falas 

Ferid Selimi

 

 

MIZĖKAPUĒĖT - SATIRA

 

Shkarko falas 

Dr. Ramo Masllesha

 

 

STRATEGJIA KRIMINALISTIKE

 

Shkarko falas 

Ferid Selimi

 

 

QEVERISJA VENDORE

- SHQYRTIME KRAHASIMTARE

 

Shkarko falas 

Rudolf Shtajner

 

 

ENIGMAT E KOHĖS SONĖ

 

Shkarko falas 

Pėrktheu:

Valdet Fetahu

 

SAHAGJA JOGA

 

Shkarko falas 

Stuard Olyott

 

 

101 PROFECITĖ E DITĖVE TĖ FUNDIT

 

Shkarko falas 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH