Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

GAZETA METRO

KALLXO COM

LAPSI.AL

ZEMRASHQIPTARE

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

SHĖNDETI

DITURIA

PRESHEVA.COM

GJUHA SHQIPE

KOSOVARJA

RADIOPROJEKT

RRĖNJĖT TONA

Literaturė 7

Sektori i librit

1  2  4  5  6  7  8  9  10  11

Flori Bruqi

 

TRIUMFI SHQIPTAR

 

 

Shkarko falas 

Dilaver Goxhai

 

UĒK DHE KADAREJA

 

Shkarko falas

Arqile V. Gjata

 

GRATĖ E POETĖVE

 

 

Shkarko falas 

Gjokė Dabaj

 

STRATEGJIA E SHQIPTARĖVET

 

 

Shkarko falas 

Abdirahim Idrizi

 

LIBRI I JETĖS

 

 

Shkarko falas 

Mehmet Bislimi

Ekskluzivisht pėr: www.sa-kra.ch dhe  www.syri3.com

 

SHPIRTNDRITURI

 

Shkarko falas

 

Instituti Albanologjik i Prishtinės

 

DREJTSHKRIMI I GJUHĖS SHQIPE

 

Shkarko falas 

Flori Bruqi

 

NĖSE KAM DITUR TĖ GUXOJ

 

 

Shkarko falas 

Thani Naqo

 

MURMASHĖT

 

 

Shkarko falas 

Grup autorėsh

 

FJALA SHQIPE NĖ VEND TĖ FJALĖS SĖ HUAJ

 

Shkarko falas 

Seksion shkencor

 

MASAKRA NĖ BURGUN E DUBRAVĖS

 

Shkarko falas 

 

Bob Proctor

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

JENI LINDUR TĖ PASUR

 

 

Shkarko falas 

Ardian Ramadani

 

SHPALOSJA E LABIRNITHIT

 

 

Shkarko falas 

Shqipėroi: Lille Venn

Ekskluzivisht pėr: www.sa-kra.ch dhe  www.syri3.com

 

PLLAKAT E SMERALDTA

 

Shkarko falas 

Shqipėroi: Lille Venn

Ekskluzivisht pėr: www.sa-kra.ch dhe  www.syri3.com

 

UNGJIJTĖ SIPAS THOMAIT, JUDĖS DHE FILIPIT

 

Shkarko falas 

Istref Haxhillari

 

BARI I UJKUT

 

 

Shkarko falas 

Xhafer Durmishi

 

"ZĖRI I POPULLIT" DHE ZĖRI I JUSUF GĖRVALLĖS

 

 

Shkarko falas 

Iljasa Salihu

 

RRUGĖTIMI NĖPĖR MJEGULLA

 

 

Shkarko falas 

Mehmet Bislimi

Ekskluzivisht pėr: www.sa-kra.ch dhe  www.syri3.com

 

BURRĖRI E LAGUR

 

Shkarko falas

Florim Useini

 

TRURI PISTĖ

 

 

Shkarko falas 

Begzat Rrahmani

 

COPĖTIM NATE

 

 

Shkarko falas 

 

Louise Hay

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

PA STRES

 

Shkarko falas

Begzat Rrahmani

 

DITARI I NJĖ TĖ HUMBURI

 

 

Shkarko falas 

Ekrem Ajruli

 

100 VJET VARGJE ATDHEUT

 

 

Shkarko falas 

Arbėr Berisha

 

ISLAMI DHE IDEOLOGJIA

 

 

Shkarko falas 

Begzat Rrahmani

 

ANIJA KOZMIKE

Roman pėr fėmijė

 

Shkarko falas 

B. Zaimi & G. Sulejmani

 

FLAMURTARI I SHQIPTARISĖ

 

 

Shkarko falas 

Begzat Rrahmani

 

PĖRJETĖSIA

 

 

Shkarko falas 

 

Abdirahim Idrizi

 

NDRIĒIMI I MENDJES

 

 

Shkarko falas 

Shefki Ollomani

 

VITI 2012 - VAZHDIMI, RIFILLIMI APO FUNDI I BOTĖS?!

 

Shkarko falas 

Begzat Rrahmani

 

DJE DHE SOT

 

 

Shkarko falas 

OSHO

Shqipėroi: Valdet Fetahu

 

SOKRATI EDHE PAS 25 SHEKUJSH PRAPĖ DO TĖ HELMOHEJ

 

Shkarko falas

Begzat Rrahmani

 

I ĒMENDUR RRETH SHTĖPISĖ

 

Shkarko falas 

Bgzat Rrahmani

 

RREZE MIRĖSIE

 

 

Shkarko falas 

David Schwartz

Pėrktheu: Ridvan Bunjaku

 

MAGJIA E TĖ MENDUARIT NĖ PĖRMASA TĖ MĖDHA

 

Shkarko falas 

Bgzat Rrahmani

 

LULEZONJA

 

 

Shkarko falas 

Bgzat Rrahmani

 

EUNUKĖT E HAREMIT

 

 

Shkarko falas 

Bgzat Rrahmani

 

FESTA E MADHE

 

 

Shkarko falas 

Robert d'Angeli

Pėrktheu: Xhevat Lloshi

 

ENIGMA

 

 

Shkarko falas 

Begzat Rrahmani

 

ZOTI ĖSHTĖ KUDO

 

 

Shkarko falas 

Resul Jusufi

 

NESĖR

 

 

Shkarko falas 

Begzat Rrahmani

 

VURKOLLAKĖT

 

 

Shkarko falas 

Spencer Johnson

KUSH E KA LĖVIZUR DJATHIN TIM?

Libri i mėsipėrm ėshtė botuar nė format klasik. Pėr tė mos e dėmtuar editorin materialisht, ky libėr largohet pėr kohė tė pacaktuar nga vitrina e www.sa-kra.ch pėr shkarkim falas.

Agim Hamiti

 

ODISEJA E NJĖ DETEKTIVI

1 DHE 2

 

Shkarko falas   1

Shkarko falas   2

Begzat Rrahmani

 

GJARPĖRINJTĖ E FUSHĖS STERLIE

 

Shkarko falas 

Sazan Guri

 

PSIKOLOGJIA E USHQYERJES

 

 

Shkarko falas 

Begzat Rrahmani

 

QEFINARĖT

 

Shkarko falas 

CHwB

PLANI I KONSERVIMIT DHE ZHVILLIMIT PĖR ZONĖN HISTORIKE TĖ PRIZRENIT, KOSOVĖ

Shkarko falas 

1  2  4  5  6  7  8  9  10  11

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH