.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

LAPSI.AL

TIRANA OBSERVER

SHQIP

ZEMRASHQIPTARE

RTV ZIK

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

SEKRETE BUKURIE

KOSOVARJA

RIPOST

Mbresat e vizitorėve (9)

MBRESAT E VIZITORĖVE (9)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10


03 korrik 2012

Pershendetje,

Nga zemra dua t'ju pergezoj per kete web faqe, pasi qe eshte puthuajse web faqeja qe me se shumti e vizitoj meqenese me pershtatet edhe me profesionin tim (jam psikologe) dhe nga ketu gjej gjera te reja dhe interesante si dhe gjera per t'i perseritur e per ta zgjeruar diapazanin e njohurive, keshtu qe dua t'ju falenderoj dhe t'ju them se ēdo gje eshte ne menyre perfekte. Ju lumte vetem vazhdoni keshtu.

Uroj te kaloni mire.

Adelina Stublla


15 korrik 2012

I dashur zoti Krasniqi,

Te faleminderit per te gjithe informacionet qe lexojme me adresen tuaj. Libri zakoni 8 me vlejti per te pergatitur nje detyre. Por me shume vlere jane, per mua, dhe shkrimet e tjera.

Elida Nebiaj


06 gusht 2012

Pershendetje,
Me pelqen ky lloj i literatures. Kam nderin ta kem gjetur rastesishte ket web faqe dhe ju kam njohur juve, autor te nderuar, dhe shume gjera qe kam lexuar ne lemi te nryshme shkencore dhe artistikem qe e pasurojn boten time.

Ju deshiroj shume suksese.

M.K.


31 gusht 2012

Nje merit e madhe shkon per ju qe nuk keni nguruar ta beni nje pune kaq te madhe. Ju pergezoj per punen e juaj. Jam shume e interesuar per psikologji dhe kisha pas deshir te beni edhe tema tjera, sidomos teste psikologjike.
Semine Sh.


12 shtator 2012

Thjesht nje buzeqeshje (baraz) falenderim prej zemres sime!!! adersuar ZOTIT@ Valdet Fetahu...
p.s.
(kaq sh fort po qeshem)..
JU KESHILLOJ TE LEXONI = DESHIRONI O NJEREZ... NE KETE MENYRE DO TE QESHEMI TE GJITHE, FORT PO SH FORT...

Eva - Lushnje


20 shtator 2012

Jam nje lexues i faqes suaj dhe rastesisht hasa ne ket faqe ku e gjeta veten ne te. Gjithone jam i interesuar te lexoj psikologji por ketu gjeta ate qe kam deshiruar prej kohesh. Ju pergezoj teper per kete web sepse keni dhene shume per lexuesit e saj per te ndryshuar jeten e tyre per te mir...

Suksese per te ardhmen...

Ariani nga Prizreni


27 shtator 2012

Pershendetje te perzemerta. Eshte nje faqe shume e mire vetem a ku mundesi keto librat e rinj me i publiku ne kete web faqe?

Adem Emini


08 tetor 2012

Me pelqeu shume shkrimi juaj dhe menyra e arsyetimit ne te. Pergezimet e mia!

Alesja Vani


16 tetor 2012

Pershendetje njeri i ditur, komplimente per vullnetin qe ke per t'ja shtuar dijen shqiptareve nepermjet punes tuaj me postimet e ndryshme pa pagese dhe pa rezerve ne kete web faqe. Te them te drejten ka tre dite qe po lenxoj intensiv ne kete faqe, jam shfletues i madh i faqeve elektronike, por ketu gjeta shume gjera qe une mund ta gjej veten. Eshte faqja me e mire per mua do jem vizitues i regullt. Besoj se do i lexoj te gjitha shkrimet ne kete faqe dhe do pres serisht qe ti te postojsh gjera tjera te reja. Te uroj gjithe te mirat dhe faleminderit per punen tende ne sherbimin tone. Ti ndoshta nuk do perfitosh leke nga kjo pune por te jesh i sigurt qe te mira dhe respekt do kesh. Tung nga Dibra e Madhe

Iron


17 tetor 2012

Eshte faqe qe na mundeson te mesojm shume gjera.

Saranda Huruglica


23 tetor 2012

Pershendetje,

Shume faqe e Bukur. Te pergezoj shume per punen e pa lodhshme. Shume kenaqsi me lexuar kete faqe.

Me Rrespekt ju pershendes Izeti nga CH


23 tetor 2012

Ju keni krijuar nje faqe shume te dobishme qe ka nje literature te gjere dhe shkrime akademike e filozofike, mirpo une kisha pas nje kerkes nga administratori qe te kete ndonje matrial per biografin apo, nese ka, ku mund ta gjej? Faliminderit per mirekuptim.

Egzon Buzhala


26 tetor 2012

Kjo eshte faqja me e mire qe kam par deri ne tani. Me pelqen shume si faqe...

Berti Markaj


02 nėntor 2012

Shume faqe interesante, vetem edhe me shume tema tjera nga jeta, Zoti dhe e verteta!

Ragip Krasniqi


07 nėntor 2012

Jeni te mrekullueshem. Kisha pas deshire te kem nje kontakt me z. Sabir Krasniqi.

Gent Binaku


13 nėntor 2012

Pershendetje,

Mua me pelqejne shume librat me proze, poezi, gjithashtu dhe me tregime.Une lexoj shume libra, do deshiroja qe te gjithe te lexojne libra e gjera te tjera. Shkruani nga nje poezi, tregim, proze, perralla... sa jeni te vegjel.

Besiana Salijaj


15 nėntor 2012

Urime per web-faqen qe keni krijuar. Une si psikologe e vlersoj shume punen tuaj si staf.
Me respekt.
Dorjana Hysa


16 nėntor 2012

I nderuar Z Sabir Krasniqi,

Me faqen qe ju keni hapur, pa asnje lloj obligimi, ju po hapni mendjet e shume shqiptareve me keto lloje literaturash qe ne gjuhen shqipe jane te pakta, por fale jush, ato tashi e tutje na vine nepermjet kesaj faqe.

Ju uroj lumturi, ju dhe familjes tuaj.

.Ferdinandi nga ELBASANI


23 dhjetor 2012

Shume faqe e mire. Besoj se do ju ndihmoj shume njerzeve. Flm nga ju.

Linda Daka


28 dhjetor 2012

Ju pershendes.

Eshte nje faqe shume e kohes. Une si lexues kete literatur e kam pritur pothuajse gjithmon. Ju uroj te vazhdoni keshtu. Po te nisesha nga vetja do thoja se ka ber revolucion, sidomos libri i radhes nga OSHO.

Gjevdet Jahaj


12 janar 2013

Jeni nje faqe e perkryer por vetem nje vrejtje kisha pas deshire me ua dhen - s'spaska literatur per bujqesi...

Visar Racaj


15 janar 2013

Mbresat, normal jane shume te mira, por kisha nje ide qe do ndihmonte shume - nese nje psikologe do ishte on per ēdo problem, ju siguroj qe do shpetonte shume jete, sepse ka njerez ne depresion qe s'kan asnje mbeshtetje e ne momente kritike marin vendime te nxituara.

Me respekt Elda


17 janar 2013

Jam shume i impresionuar nga materiali ne kete faqe sepse nuk i gjen kollaj keto mesime shume te vyera per njerezimin. Mua me kane dhene mjftesisht dije per te njohur veten dhe aftesite qe njeriu ka per te qene tamam zoti i fatit e i vetes se tije gje qe njerezit nuk kane njohuri. Ju pergezoj shume sinqerisht per ndihmen humanitare gje qe ndikon ne mbarevajtjen shoqerore e vetiake.

Zoti ju ndimofte e ju bekofte!

Valter Shameti, Tirane


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH