.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

GLOBI-SHQIP

Mbresat e vizitorėve (8)

MBRESAT E VIZITORĖVE (8)

1  2  3  4  5  6  7  9  10


17 nėntor 2011

Ju pergezoj per faqen dhe mund te ju them se jeni te shkeqyeshem. Do te doja qe te postoja edhe une ndonje meditim, sepse  jane, pakashum, te dores time. Do te kisha dashur te postohej diēka mbi natyren ( stinet ) apo diēka te till...

JU LUMT, JENI NUMER NJE!

Liburna Lebi


25 nėntor 2011

Pershendetje kerkues Dije
Me sa di un filozofi dmth te jesh i dashuruar me Dijen.
Nga kjo faqe kam mare shum informacion dhe qe me ka dhene shum sqarime qe si kuptoja.
Ka shpirtra qe kane nevoje te madhe per kete gje.
Pjesa qe me ka pelqyer me shum ka qene Ezoterizmi.
Do te doja te dija nese keni ndermend nqs do mundeshit te perkthenit pjese nga HP Blavacky.
Ju pergezoj dhe Falenderoj qe me jepni mundesine qe te permisoj sa do pak veten.
Falenderoj te gjith
e ata kerkues qe lexojne kete Faqe.

Bardhyl Zylfo


08 dhjetor 2011

Jam nje lexues dhe adhuruesh i ketij lloji te literatures dhe jam shume kureshtar te lexoj fenomene te tilla.

Burim Kasamaj


21  dhjetor 2011

Mbresa ime eshtė anektoda. Anktodat jane gjerat ma te preferuara te mijat. Kam deshir qe te vendosin me shume anektoda, krysisht te Xhemajl Abris, si nje pleqnar i Kosoves me anektoda shume te bukura. Ju falenderoj nga zermra. Kaloni mir! Flm

Bajram Deliu


21  dhjetor 2011

Paaaj, ēka te themi per keto shkrime... ka fjale te shumta miradije ne gjuhen shqipe per keto shkrime tuaja z,Sabir, por une nuk po i gjej ne kete moment. Nuk mendoj qe ka nje web faqe kaq te qelluar e kaq te begatshme sikur kjo e juaja. Por te them qe nuk mundemi ta perfundojme te gjithen, sepse po me duket shume e pasur me shume tema interesante dhe, kryesorja, shume te dobishme per ne.

Pershendetje nga Kosova.

Bujar Saraqini


24  dhjetor 2011

Zoti Sabri, ju falenderoj per ket webfaqe shume te mire...

Gzim Rama


07 janar 2012

Pershendetje juve!

Jam lexuesee e re e kesaj web faqeje. Jam e befasuarr me permbajtjen e web faqes tuaj! Po thuajse ne kete web, eshte e mundshme te gjesh tema margaritarsh ne oqeanin e pafundshem te realitetit jetso.... me vjen mir qe jame bere pjes e kesaj faqeje....!
Me respekt Cakja


08 janar 2012

Faqja juaj me pelqen shume, sepse ka shume tema dhe informacione te vlefshme te cilat jo shpesh i gjen ne gjuhen shqipe dhe te permbledhura me nje vend!- pergezime! Vetem nje sugjerim: te beni nje vend per kerkim te shkrimeve dhe literatures, sepse me duket i nevojeshem. Nese e deshiron shpejte nje shkrim ose liber duhet te hysh neper tema dhe te kerkosh, ose librat duhet ti kerkosh neper faqe 1,2,3..., prandaj motori kerkues do ti lehtesonte gjetjen e ketyre shkrimeve-librave. Respekte!

Majlind Sama


12 janar 2012

Eshte nje faqe me informacione vertet interesante.... Me pelqen te vazhdoj te zbuloj dhe te tjera....Urime, eshte vertet nje faqe e mire... ju uroj me teper sukses.

Ida Shano


17 janar 2012

Pershendetje stafit,

Keni bere nje pune te mrekullueshme. Eshte e bukur te maresh gjera psikologjike falas. Sidoqofte, kjo eshte pjese e vullnetit tuaj, do kisha vetem nje sugjerim: nese keni mundesi te postoni me shum gjera lidhur me autorin OSHO, sepse ka keshilla te mira dhe mbreslenese. Uroj te vazhdoni keshtu :)

Benxhamin Ramadani


20 janar 2012

Ju pershendes dhe ju uroj shume pergezime nga ana ime, sepse kjo faqe eshte shume e kerkuar dhe shume e ndjekur nga ana ime, se bashku me faqen tjeter syri3.com.

Shume pergezime

Nini Haziri


20 janar 2012

Pershendetje,

Uroj te jeni mire dhe shndosh. Une kam veē fjale te mira per ket faqe. Mua me pelqen psikologjija shume edhe ketu kam pa literatur shume te mire psikologjike, edhe shume me kane pelqyer shkrimet e Sabir Krasniqi. Kisha pas deshire me u takue me te.

I deshiroj ēdo te mire ne jete, sepse me kane pelqyer shume shkrimet e tija per psikologjin :)

Faliminderit sa-kra

Ramiz Hosniqi


23 janar 2012

Prsh! Jam 1 nder lexuesit kesaj faqeje! Si dhe admn i faqes http://fb.com/psikologjia.parapsikologjia ku kam publikuar nje numer te madh te Shkrimeve tuaja! Ju falenderojme per punen qe keni bere deri tani (theksojme qe shkrimet tuaja kane hapur horizontin e sa e sa Shqipetareve) si dhe do kerkonim nje lejen tuaj qe te vazhdojme te publikoje shkrimet tuaja! Theksoj se ne faqen time eshte rrespektuar gjithmone e drejta e autorit!

Flori


27  janar 2012

Pėrshėndetje dhe punė tė mbarė z. Krasniqi! Them se vonė e kam gjetur faqen tuaj, por jam i befasuar kėndshėm nga puna qė paski bėrė. Laramania e temave dhe lėmive ėshtė pėr ēdo respekt. Pra,shėndet, suksese dhe punė tė mbarė tė gjithė atyre qė kontribuojnė nė pasurimin e kėsaj faqeje.

Naim Demiri


31  janar 2012

Unė jam njė lexuse e rregullt e Web-faqes suaj. Mė pėlqen literatura, tregimet e rrėfimet e tjera qė bėni ju. Unė i Lexoj me vėmendje dhe mė pėlqejnė shumė.
Posaqerisht ju pėrgėzoj pėr kėtė mundėsi qė ne lexuesit jemi kureshtar tė veprave letrare.
Me respekt,

Lira


16 shkurt 2012

Te ndryshme, dhe pa fund.

Jetmir Muēa


19 shkurt 2012

Me kenaqesi e hap faqen tuaj dhe lexoj sekreti i lumturise dhe mesoj shume nga kjo. I lumte DAUT DEMAKUT!

Flutur Fetahaj


04 mars 2012
Uau dhe e them serisht uau

Vjola Beharaj


12 mars 2012

Jeni shume te mire dhe me endje e vizitoj faqen tuaj.

Shefki Misini


21 mars 2012

Te nderuar autor te ketyre veprave poetike te ndryshme per nga temat, ju lumte juve per nje dije te ketille. Veēse kisha pasur deshire qe t'i postoni disa thenje te urta, proverba rrethe ēeshtjes se: dashurise, kurreshtjes, atdheut etj.

Flm per respekt

Adnon B Berisha


04 maj  2012

Eshte nje faqe shume e mire dhe me literature te pasur...

Desilda Zenuni


16 maj  2012

Keto tema per mua jane shume te mira. Ju uroi qe edhe me tutje te shkruani kesi lloje tema sepse, tani mendimi pozitive eshte nje teme shume, shume e mire.

Sali Hajdari


 

1  2  3  4  5  6  7  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH