.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

GLOBI-SHQIP

Mbresat e vizitorėve (7)

MBRESAT E VIZITORĖVE (7)

1  2  3  4  5  6  8  9  10


22 dhjetor 2010

Ėshtė hera e parė qė krejt rastėsisht e hapa kėtė faqe duke kėrkuar literaturė pėr degėn qė studioj nė fakultet, pra Filozofinė dhe mbeta e habitur kur lexova tė gjitha kėto ngjarje qė kanė ndodhur nė familjet shqiptare, por tė them tė drejtėn, pėr sehiret edhe sot flitet shumė edhe pėr kėso gjėra tė pazakonshme qė njerėzit i bėjnė... Mė erdh diēka shume interesantė kur lexova se si ceken kėtu gjėrat e mistershme por nė fund tė secilės, pothuajse tek tė gjitha, identifikohej nga njė person qė kishte dorė tek vuajtja qė u shkaktonte tė tjerėve dhe familjarėve tė tyre. Unė me shumė dėshira dhe kurreshtje do doja tė dija se nga ndodhė ashtu dhe ēka i shtyn ata persona tė bėjnė vepra tė kėqija ndaj tė tjerėve, ėshtė pra fjala pėr sehiret dhe personat qė i bėjnė kėto.

Me Respekt, Doruntina-Studente


23 dhjetor 2010

Mua mė ka pėlqyer shumė kjo faqe. Kam plot 1 vitė tė tėrė qė e vizitoj kėtė faqe e cila ka ndikuar pozitivisht nė mėsimet e mia si dhe nė ēdo aspekt tė jetės sime. Kėtu kam gjetur ēdo gjė qė kam kėrkuar edhe njėherė e falėnderoj pėrzemėrsisht z. Sabir Krasniqin qė e ka krijuar kėtė faqe.

Ardian Duraku


23 dhjetor 2010

Pershendetje juve.

Dojsha t'ju them qe metvertet e keni nje faqe mjaft te shkelqyer me shume tema interesante per secilin dhe mjaft e mir, shkelqyeshem dhe shume paster e organizuar, me se shkurti SSUPEEER.  Te gjitha per pasurin dhe pastertin e Kombit vetem duhet me shume lexuar (Mesimi dhe leximi e ēojne popullin ne nje rruge te mbare dhe te sigurt).

Zoti ju bekoft.

Djelal Amiti


04 janar 2011

Pershendetje,

Ju pergezoj shume per keto tema. Eshte nje web-faqe e qelluar dhe me plot merita. Per informacionet qe keni futur e meritoni te pergezoheni.
Pershendetje nga Gjilani Leutrim Kurteshi


08 janar 2011

Jam nje lexuese e rregullt e shkrimeve te kesaj faqeje, dhe ēdo here me pelqejne pa mas. Ju falemnderoj shum per kontributin qe beni ne pasurimin e kesaj faqeje, sepse jane shume te nevojshme, sidomos per popullin tone shqiptar.
Do kerkoja nje lutje nga ju, qe nese mundeni te shkruani  edhe ndonje kapitull te librit: Sekretet e Vullnetit.
Shendet dhe shume gezime.
Me respekt
, Qendresa Musliu


10 janar 2011

Pershendetje admin te nderuar, 

Ne te verte qenka nje web shume i mire, i administruar mire, spaska vrejte ne te mirepo, veē nje kritike te vogel qe te mos t'ju shkoj as ju mundi dem:  ky web ka nevoje me u perhape paksa, si ne fb e ne shume website tjera. Ishte pak i zorshem mu gjete mirepo veē pak duhet me ndegjue njerzit me shume per te. Ok, shpresoj qe ky mesazh te mos ju kete penguar. Ok, ju faleminderit per mirkuptim.

Artan Morina


24  janar 2011

Pershendetje,

Jam lexusja e juaja e rregullt me pelqejn shume shkrimet e juaja. Pranoni urimet dhe pergezimet me te sinqerta nga une. Suksese ne pune te metejshme.

Albina Duda


13 mars 2011

Shume  tema te qelluara. Shume adrese e mire,  shume po me pelqen kjo. Kohen e lire po e kaloj  ketu... 

Ju  falemniderit

Lulja


27 mars 2011

Kjo faqe me pelqen shume  per arsyen se shpalos shume tema te cilat per nje pjese te njerezve jane te pa njohura. Per ty Sabir Krasniqi gjitha te mirat t'i deshiroj. Suksese ne te ardhmen.

Durak Xhoxhaj


13 prill 2011

Se pari shume faleminderit per krijimin e nje faqeje te tille. E zbulova ne nje moment deshperimi dhe me duket se Zoti e vuri ne rrugen time. Eshte nje kenaqesi e vertet te dish se dhe ne shqip ka te tilla faqe, se te jemi realist, rralle here gjen dicka te hajrit. Ju falenderoj nga zemra dhe shpresoj qe me ndihmen e kesaj faqeje te gjej qetesine shpirterore e cila eshte me e rendesishmja.

Urime, urime dhe ju lutem pasurojeni per here e me shume kete faqe.

Ana


13 prill 2011

Pershendetje i nderuar, duke mos aluduar se po perfshij gjitha mbresat a mia sa i perket kesaj faqe, dua te theksoj se gjithnje kjo faqe me inspiron per kerkimin dhe studimin e shume qeshtjeve qe me interesojne. Njashtu me bene te ndihem i relaksuar sa here qe e hapi kete faqe, sepse ketu gjej tema nga me te ndryshmet dhe nga te cilat pasurohem.
Ndaj, ju lutem pranoni pergezimet e mia.
Me nderime, Bujari, Lipjan


25 prill 2011

Me pelqen shume kjo web faqe, megjithese do te ishte mire sikur te kishte edhe nje kapitull me perralla, me fantazira per femije apo diēka te tille. Qaoo

Benita Avdiu


27 prill 2011

Eshte faqe qe le pershtypje. Une deshiroj te behem nje psikolog i mire dhe ketu po marr dije. Flm shume, Allahu ju ruajt - amin!

Gentrit Gashi


03 maj 2011

Pershendetje te gjithe lexuesve te kesaj faqe,
Ēdo dite e me shume po bindna me thenjen e famshme: "Ate qe e kerkon edhe do ta gjen". Me kete bazohem se para disa viteve, edhe perkunder profesionit tjeter qe e kam, gjithmone me kane pelqyer te di rreth ligjeve te jetes, te mendjes, rreth filozofise se jetes, por ka qene e pamundshme te gjeje literature apo ndonje grup ku mund te diskutoje per keto tema keshtu qe, ne vitin 2009, ne kerkimet ne internet hasa ne kete faqe dhe kur klikova mu duk sikur mu hapen dyert e mendjes se uritur per keto tema... dhe rregullisht e lexoj kete faqe per ndonje te re dhe gjithmone ka te reja fascinuese qe me bejne optimist per jeten dhe me japin njohuri per te. E falenderoj shmu zotin Sabir KRASNIQI per hapjen e kesaj faqe dhe per kontributin e madh dhe te pakursyer qe e jep ēdo dite me shkrimet e tij per ta ndergjegjesuar popullin Shqiptare ne kete lemi.
Ju deshiroj pune te mbare, shendet dhe suksese ne jete z.Sabir Krasniqi.

Lexuesi i pasionuar
Prizren


20  maj 2011

Para 8 ore ndeza PC, kisha per te pregatitur nje teme (seminar) rreth psikoterapise pozitive ne fakultetin e mjeksisė. Duke shfletu ne internet erdha deri te ky sajt. Kam plot 8 ore (ende pa ngrene darke jam) qe nuk mund te ndahem nga kjo faqe. Mė nė fund diqka e mirė shqip!!!!
Juve, Allahu ju shperblefte per punen qe beni!

Besnik Reshitaj


25  maj 2011

Faqja me e pelqyer deri me tani per mua. Kam hyr ne faqe te ndryshme e kam lexuar po tani, kure arrita deri te faqja e juaj, me nuk boj hape... as hapin me te vogel qe te vizitoj faqe te tjera se te gjitha qe me duhet i gjej ne kete faqe. Edhe nje qe me pelqen me se shumti jane thenjiet e e akademikut Daut Demaku. Uroj qe faqja te vazhdoj te pasurohet edhe me tej suksese!

Rona Mustafa


29  maj 2011

Eshte shume faqe e qelluar.

Qendrim Mustafa


31  maj 2011

Mua shume po me pelqej keto gjera. Shume mire se me duhen me marr shenime prej neti, veē vazhdoni...

Ju flm nga Altuna...


10 qershor 2011

Po me pelqen faqja juja, nese ka mundesi me u abunuar te kjo faqe qe kur ka risi te mi dergoni ne e-mail?

Shyqeri Zenelaj


19 qershor 2011

Ēfaredo qe te them, eshte e pamjatueshme ndoshta, per keto shkrime mjafte reale qe duke i lexuar kupton realitetin ēofte te trisht apo te bukur dhe e zberthen veten nga ajo mjegull qe qendron prej kohesh ne syte tona dhe fale ketyre shkrimeve kuptova gjithcka, ē'eshte lumturia ēdo te thote dashuria etj. etj.

Donika Kamberi


19 qershor 2011

Keni nje faqe me tema dhe materiale shume interesante, por do ju kisha bere nje sugjerim. Per shkak te seriozitetit te temave qe trajtojne shkrimet qe ofron kjo faqe, mendoj se do duhej urgjentisht ndryshimi i dizajnit te faqes.
Pershendetje M. S.


02 korrik 2011

Dhe une, si ēdo posedues i kesaj dhurat hyjnore, me nderim ndiej detyrimin te shpreh mirnjohjen dhe falenderimin tim te thelle mbi kete ushqim qe na tregon dhe hap rrugen drejt ngrities, drejt te vertetes....
Me respekt,

Iliri, Sarand.


16 nėntor 2011

Po nuk do shume koment sepse paskan komentaur me heret e prej meje e ke nje 5+ e te lumte per kete qe e ke bere, jeni duke e bere dhe vetem vazhdoni se ia vlen.
Te shperblefte Perendia i nderuar.
Shnet e G'zim, I.A.Matoshi nga Gurbeti.


 

1  2  3  4  5  6  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH