.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

GLOBI-SHQIP

Mbresat e vizitorėve (6)

MBRESAT E VIZITORĖVE (6)

1  2  3  4  5  7  8  9  10


23 mars 2010

Se pari ju pergezoj per temat e mrekullueshme qe paraqitni ne kete Web Faqe... po te fillosh te shkruash mbresat nuk do te dilte as edhe nje oqean i tere, por me pak fjal do ta mar per siper temen "Jeta eshte pelhure e paster".  Shume bukur tregon se si eshte jeta por ne jemi ato qe mund ta mbajme pelhuren tone edhe te paster edhe te katandisur, varesisht nga gabimet e bera. Nuk kam deshire qe ta zgjas me teper .

Me respekt, Donika Kamberi


26 mars 2010

Jeni shume te mire dhe meritoni shume fjale te mira per te ju thene.

Suksese ne te ardhmen.

Valbona Peci


31 mars 2010

Shume e du  leximin edhe pse koha  sum premton edhe sa duhet, veē  beso se po ja vlejka me ju  vizitue.

Ju uroj pune tė mbar e te palodhshme.

Enna


 02 prill 2010

Pershendetje zotri Sabir Krasniqi.
Te hysh ne web-faqen tende eshte njejte si te hysh ne nje bote ku ne te gjenden vetem gjerat e mira. Njerez si ti me shpirt krijues i nevojiten me shume vendit tone. E falenderoje ZOTIN qe jetoj ne te njejten kohe me ty.  

Me respekt te veēant, Niti


04 prill 2010

Pėrshėndetje pėr tė gjithė juve bashkėpunėtor tė kėsaj web-faqeje, pėrshėndetje z. Sabir!
Si njė lexuese e rregullt dhe adhuruese e kėsaj faqeje , deshta edhe njė herė t'ju pėrgėzoj pėr punėn qė po bėni. Po kemi mjaft ēka tė lexojmė kėtu, sepse po ofroni tema dhe materiale pėr tė gjitha profilet (psikologji, shkencė, kulturė.....etj), njė bamirėsi e juaja pėr t'ju admiruar. A ka gjė mė mirė se ti dhurosh njerėzimit dituri, gjėra edukative, sinqerisht po ua them se ju kėtė po e bėni!  Bravo ju qoftė. E veēanta e kėsaj faqeje ėshtė shumllojshėria e temave, tema qė tė bėjnė tė ndihesh mirė, qė kanė pėr qasje mendimin pozitiv, por edhe tema qė tregojnė pėr dhimbjen, vuajtjen, trishtimin etj., qė kėto janė pjesė e jetės nė njė fazė apo moment tė caktuar, mendoj gati te ēdo njeri. Po ofroni shembuj se si tė pėrballohen tė gjitha kėto, e shumė e shumė gjėra tjera tė rėndėsishme.
Jetė tė gjatė e tė lumtur!
Me respekt
,

Selveti-Mitrovicė


07 prill 2010

Pershendetje i nderuari z.Sabir
Jam nje lexues shume i pasionuar rreth fenomeneve paranormale, psikologjike, parapsikologjike, filozofike etj.
Prandaj ju pergezoj per nje web te tille. Kam lexuar perpara edhe ne mjellma, explorerunivers, e weba te tjerė por webi juaj, e ne veēanti ju, tash per tash, jeni me te miret. Vetem vazhdoni.

Ju falenderoj nga zemra.

Muhamet Fetahu


08 prill 2010

Une jam nje nder lexueset e rregullta. Jam e fasionuar nga kjo literatur, por kam deshire qe pjese e kesaj te jene edhe libra te tjere te cilat jane te kerkuar.

Donita Hyseni


09 prill 2010

Jam adhurues i kėsaj web faqeje. Ju pėrgėzoj dhe ju dėshiroj suksese pasi nė kėtė faqe mund tė lexosh tema shumė tė pasura nga tė gjitha lamitė.

Me respek, Rifati


11 prill 2010

Ju pėrgėzoj pėr kėtė faqe e sidomos pėr librat nė sektorin Literaturė. Ju kisha lut qė nėse keni mundsi me postu ndonjė libėr tė Harry Box. Ju lutem tė merrni parasysh lutjen time. Faleminderit edhe njė herė pėr kėtė faqe.
Me Respekt
,
Agimi nga Mitrovica


15 prill 2010

Jam lexues i shume literaturave te postuara ne kete webfaqe veēanerisht ato parapsikologjike dhe psikologjike. Por do te doja te beja nje verejtje te vogel ne ate se po postohet shume literature laike te bazuara ne filozofine e thate dhe mistike.

Me respekt, Fitimi


15 prill 2010

Rastesisht ndesha ne faqen tuaj jam i mahnitur per punen qe keni bere, vetem se duhet populluar qe ta din shqiptaret.

Ju lumte. Urime.

Sabo Kurti

Filadelfija U.S.A


22 prill 2010

...njoha me te miret... ju uroj...

Dr. E.Q.


22 prill 2010

Te mrekullueshem dhe mbreslenes.

Albanota Pajaziti


23 prill 2010

Faqja me ka lene mbresa shume, vetem se duhet te kete edhe libra universitar per shkarkim nga fakulteti juridik dhe filozofik.

Agron Berisha


18 maj 2010

Jam nje lexues i kesaj web faqe. Eshte nje web faqe e mrekullueshme ku posedohen tema te mrekullueshme. Ju lutem qe te vazhdoni te postoni temat me shpesh.

Gjithe te mirat.

Xhemalj Musliu


10 qershor 2010

Kjo eshte nje web faqe qe te meson shumēka...

Dhurata Krasniqi


06 korrik 2010

I nderuar Sabir,

Ju falminderoj per kete faqe kaq te mire. Jame vizitor i rregullt, sidomos i librave.
Ju uroj pune te mbare.

Faton Murseli


17 korrik 2010

Jam adhuruese e kėsaj teme qė vėrtetė ėshtė e bukur. Unė besoj qe ėndrrat dhe tė paralajmėrojnė nė do raste, por janė dhe do ėndrra qė tė trullojnė kur t'i shlon pema dushkun, ato ėndrra janė tė kota, por ka shumė qė tė tregojnė diēka, nė tė vėrtet ndodh qe tė tė tregojnė njė parandodhi! Okej, ju pėrshėndes ju qė keni zgjedhur kėtė temė...

Ciaoo, Fikrija nga Franca


28 korrik 2010

Ka vite qe here pas here e vizitoj kete faqe.
Dersa po shfletoja nektarin e mjaltit te ketyre hojeve, ēasti me mori ne shkrim.
z.Sabiri eshte BRUMI qe permes ketij webi e shendrron te gatuar ne buke, kifle, krofne apo pershtatur kerkeses se urise publike.
Si nje kuzhinjere e mire qe me gjera te vogla gatuan dreka te medha.
Ndersa kenaqesia gjendet ne te voglat, jo ne te medhate.
Nuk e pata per lavdaten, por pata nevoje ta hudhi nga vetja ate qe ndjeva.

Qefsere Sokoli - Mendimi Pozitiv
"American School of Kosova"


17 shtator 2010

Ēdo gje eshte fantastike dhe ju dergoj urimet me te mira.

Sali Cani


16 tetor 2010

Kjo eshte nje faqe shume e mire e cila e fut lexuesin ne mendime te thella... Ka disa shkrime te cilat mungojne, si p.sh. ese per deshmor e per personalitete historike shqiptare ne kete faqe me ma dhen nje lehtsim shpirtror...

Dashamir Duraku


20 nėntor 2010

Une e Pelqej Shume kete  faqe dhe e vizitoj per ēdo dite... Me pelqen se ka shume material, shume gjera me vlere,  etj. Flmmm ...

TUNG sa-kra,  te duaa!

Tina


25 nėntor 2010

Keto vargje i kam lexuar me shume deshire dhe me kane len shume mbresa. Jeni shume te mire. Urime per faqen tuaj shpresoj, qe ta pasuroni dhe me shume me poezi edhe shume me te mira. Kaloni mire.
ME RESPEKT, NITI NGA GJAKOVA


06 dhjetor 2010

Ēdo gje eshte shume e mire. Me ka ndihmuar kaher ne mesime - flm shume dhe ju pergezoj shume z. Sabir Krasniqi per kete faqe kaq te mire.
Arianit Muhadri


 

1  2  3  4  5  7  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH