.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

GLOBI-SHQIP

Mbresat e vizitorėve (5)

MBRESAT E VIZITORĖVE (5)

1  2  3  4   6  7  8  9  10


24 tetor 2009

Pėrshėndetje i nderuari Z.Sabir Krasniqi
Jam lexuese e rregullt e web faqes suaj, andaj dua t'ju shprehi falenderime tė perzemėrta, juve personalisht, dhe tė gjithe bashkėpuntorve tuaj tė kėsaj webfaqeje, pasi qė vertet po na ofroni literaturė shume tė rėndėsishme dhe shume edukative.
Andaj jetė tė gjatė ty dhe gjithe stafit tuaj, per gjėra tė bukura dhe me rėndėsi te veqanta qė po na i dhuroni.
Sinqerisht,
Selveti nga Mitrovica


29 tetor 2009

Nje web faqe jashtzakonisht e mire, kombinim i bukur temash dhe fushash.

Urime

F. Gega


31 tetor 2009

Pėrshėndetje SABIR! Tė urojė pėr punėn qė ke bėrė, tė dėshirojė suksese tė tjera nė tė ardhmen!

Ridvan Kolukaj


02 nėntor 2009

Jam nje lexuese me e shpeshte, do te thoja, ne kete faqe. Te gjitha temat kane domethenien dhe nje kuptim permes se cilave mesojme gjithēka per jeten, por tema e fundit “Sekreti i lumturise” me ka lene mbresa. Kjo teme na meson me te ashtuquajturen, kuptimi i jetes, na tregon se si duhet te ballafaqohemi me sfidat e veshtira qe na i sjell jeta, na tregon se si duhet te jemi optimisit dhe ēdo gje qe po na e servon jeta.

Me respekt, Donika nga Tetova


04 nėntor 2009

Tash me jam bere nje lexuese e rregullt e kesaj Web faqe te ēmuar duke lexuar per ēdo dite deri sa terri i afrohet edhe dhomes time.

Sot e pashe nje teme shume interesante. Shpejte shtypa butonin dhe teksti doli me titullin:"Pse duhej te vras veten". Duke e lexuar lotet  rreshqiten ne fytyren time edhe me erdhi sikur edhe mua te me kishte ndodhur nje gje e tille. U emocionova pa mase dhe fillova te dridhem dhe thash me vete: “Ah sikur vajza te ishte e lumtur siē jam une!”

U ula dhe mendoja me veten: Lumturia - ē'eshte kjo fjale qe po e degjoj kaq shume? Kush mundet valle te ma rrefej nje gje te tille? Pastaj duke u zhytur ne mendime te thella per nje ēast ndalova dhe mu kujtuan disa reshta te ketij tregimi te vertet kur babai nuk e ka lene te fejohet vajzen me ate djalin qe asaj i ishte ngulitur thelle ne zemer dhe i thoshte se je e lumtur edhe pa te! Mirepo Lumturia as nuk rrefehet e tregohet por e vetmja menyre per ta pasur eshte te perjetohet. Per dike nuk do te thote shume por per mua po, dashuria sjell lumturine kjo eshte nje gje e shejnte prandaj nuk eshte mekat te dashurosh dike me shpirt dhe nese nuk te lejohet te dashurosh. Harro ēdo gje mos iu hakmerr askujt sepse hakmarrja eshte  nje ndjenje qe nuk te le te behesh i lumtur dhe ēdo here je i stresuar, por ec para sepse ēdo kujt ēdo gje qe ka bere do i kthehet dyfishi.

Ju pergezoj per kete Web faqe aq te ēmueshme qe te tregon: a ka rrugdalje jeta apo s’ka?! Lexoni ketu dhe ecni para - agje sdo t’ju pengoj .

Me respekt, Donika Kamberi


17 nėntor 2009

Ju pergezoj per ket web faqe...suksese.

Ylber Basha


21 nėntor 2009

Z. Sabir, faqja e informacioni per piramidat ishin shume te bukura. Urime nga une.

Durim Bali


12 dhjetor 2009

Jeni te mrekullueshem. Ju lumte! Krenohemi me ju. Une e vizitoj ēdo dite faqen tuaj dhe ju pergezoj shume. Mbetshi me te mira.

Resmija Aliqkaj


13 dhjetor 2009

Jetojmė nė njė botė qė lypset shumė pėr tė bėrė qė tė kemi ato gjėra qė na nevojiten as mė pak as mė tepėr, prandaj ndoshta sikurse mua edhe tė tjerėve nuk ju mjafton koha nganjėherė tė ndalemi dhe tė lexojmė njė roman voluminozė pėr tė kuptuar njė temė apo njė gjė qė na mundon edhe pse unė i qėndroj shumė besnik librit dhe do i qėndroj, por literatura qė mund tė hasim kėtu na ndihmon shumė dhe na kursen kohen shumė, prandaj ju lumtė! Dhasht Zoti qė tė kemi edhe tjera faqe si kjo.
Ju Pėrshėndet Shkelzeni nga Pagarusha juve z. Sabir si dhe gjithė ata qė folin gjuhėn e ėmbėl shqipe.


16 dhjetor 2009

Mrekullisht mahnitur me mrekullite e ofruara...urime!

Rrustem Gerguri


22 dhjetor 2009

Kjo faqe qenka shume e pasur me shenime mirepo une shpresoj qe ne te ardhmen te pasurohet edhe me shume.                                                                                                

Me respekt nga une: RINA nga FERIZAJI


08 janar 2010

Shume, shume web faqe e mire dhe e qelluar e sidomos per ata qe vuajne nga stresi, depresjoni, semundjet mentale... Mua po me ndihmojne shume.  Jam nje pacjente qe vuaj nga depresioni d.m.th, ne shkallen e fundit te sherimit.
Ela


20  janar 2010

Sot lexova njė gazetė ditore ku thuhet se nė kėtė vit, e tash veē ėshtė fillimi, janė 7 vetėvrasje; nė 2009, 60 vetėvrasje edhe 225 tentim vetėvrasje. Pėrgjegjėsi, normal, s'merr askush! Ja pėr ēka ja vlen tė lexohet kjo web faqe fund e krye. Kjo ėshtė ajo faqe, e cila jep edhe pėrgjegjėsi edhe dituri tė saktė, pėr tė mos ardhur mė e keqja.

Vali


21  janar 2010

Me te vertet faqe e papershkruar per dituri. Sot e kam gjet kete faqe dhe kam shfletuar nga pak. Vazhdoni per te mire me ket faqe te netit.

Lumnije Zuka


08 shkurt 2010

Pergezime per web-faqen tuaj.
Vetem vazhdoni dhe shuani kureshtjen e lexuesve.
Me respekt
, Elsa.


09 shkurt 2010

Pershendetje,

E di qe ne, shoket me te ngushte, ka qene deshte te jemi me ty qe nga fillimi i kesaj pune shume te madhe dhe te shkelqyer qe po e ben, por asnjehere nuk eshte vone per te qene prane teje per te te inkurajuar dhe per te ofruar mbeshtetje miqesore.

Miku im, paqja dhe dashuria e pafunde qofte me ty .
Ylber Cahani, parapsikolog-mistik


10 shkurt 2010

O sa po mi ēel syte ēdo mengjes. Jeni te mrekullueshem.

Zyrafete Murati


16 shkurt 2010

Pershendetje,
Nje nder webet ma te qelluara deri me sot qe me kane ber shume gjera t'i shoh dhe t'i lexoj. Eshte nje qetsim mbrenda meje.
Po jam i interesuar te shtoni nje teme lidhur me fundin e botes 2012 qe eshte ne kalendarin maya.
Kaloni mire, ju pershendes...

Alban Kicaj


27 shkurt 2010

Te mrekullushem jeni i tere stafi i kesaj faqe. Punen qe po e beni me keto materiale kaq te mrekullushme, ju po e pasuroni rinin me dije dhe me njohuri te psikologjis e filozofise e qe deri tani nuk ka pas ndonje faqe qe te rinjet te pasurohen me keto njohuri dhe me kete dije kaq te shenjt. Jeni per ēdo lavdat. Veē vazhdoni, puna juaj eshte brilliante.

Ju pershendes dhe ju uroj qdo te mire ne jete. Jenie me te miret.

Azem Zylfiu


08 mars 2010

Pershendetje stafit te keti  web-i. Me te vertet jeni nje staf i mrekullushem. Gjithmone publikoni tema te qelluara. Ju deshiroj pune te mbar dhe jete  te gjate, ju dhe web-it tuaj.
Me respekt,
Behari  nga Podujeva


09 mars 2010

Asgje, vetem t'i shoh faqet.

Yllka Halimi


10 mars 2010

Pershendetje,

Vertet keni ber nje pune goxha te madhe me keto tema qe vertet jane aktuale ne shoqerine tone,dhe sidomos keshilla te drejta per secilin lexues! Ju uroj edhe ne vazhdim suksese, pune te mbare dhe te palodhshme.
Me nderime dhe ēdo te mire.

Anonimi nga Gjakova


13 mars 2010

JU LUMT, vetem vazhdoni keshtu...
Ndjehem e privilegjuar qe jam ne kontakt me JU!

Adelina Stublla


15 mars 2010

Keto shkrime, keto dije, me vijne si shume te nevojeshme, madje te domosdoshme per jeten tone... Ju faleminderit qe kini hapur nje faqe te tille, qe kini afruar njerez te tille, qe botojne dije fantastike, sa fantastike aq edhe te aplikueshme. Ju lumte Kosova... 

Faleminderit Sabir, dhe te gjithe kontribuesve...

Drini


16 mars 2010

Qenka njė faqe e mrekullueshme dhe ju uroj gjithė tė mirat.

Nga Besniku ...


18 mars 2010

Vetem, pergezime dhe urime... Gjynah qe ne Shqiperi nuk behet kjo qe beni Ju... Urime Sabirit, dhe te gjithe atyre qe kontribuojne me materiale te ndryshme. Kam lexuar shumicen...

Drini - Tirane


22 mars 2010

Ka literaturė qė nuk e gjen lehtė tė permbledhur e tė pėrshtatur kaq bukur ...  Pėrgėzime (Y)

Arbresha Vukli - Pejė


 

1  2  3  4   6  7  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH