.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

GLOBI-SHQIP

Mbresat e vizitorėve (4)

MBRESAT E VIZITORĖVE (4)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10


24  prill 2009

Ju lumt ju per keto shenime me vlere qe i paraqitni per lexuesit. Zoti ju shperblefte.

Drita


29  prill 2009

Pershendetje,

Ju dua per kete pune aq te mahnitshme qe po beni ne kete web faqe.

Myrvete Spahiu


30  prill 2009

Pranoni pershendetjet me te perzemerta dhe suksese ne te ardhmen.

Nait


02 maj  2009

Eshte faqja me e veqante dhe me e bukur qe kam vizituar gjer me tani. Bravo kush ka punuar per kete faqe, por do kisha deshire te kishte me teper material per ēeshtje psikologjike.

Megi Musta


09 maj  2009

Ju pergezoj per keto tema mjaft te qelluara, ne veqanti e pershendes shume mendimitarin edhe shkrimtarin e madh Daut Demakun. Kam nder dhe respket per ate njeri te qmuar sepse vertet ja vlen te degjoj njeriu duket treguar itinerarin e vertet i cili te shpien ne gurin magjik me gjitha ato forma te te menduart edhe te krijuarit si koncept perfundimtar, qe ben te pamunderen te mundur. Prandaj une si adhurues i gjithe kesaj tematike qe behet ne keto forume i inkurajoj te gjithe te marrin pjese, duket u bere simbol i paqes i dashuris i mireqenjes respektit, mund te sfidojm gjerat qe vertete na preukopojne per ēdo dite.

Faliminderit per mundesit qe na keni dhen qe te shprehim ndjenjen tone. Gjithe te mirat dhe suksese.

Fadili


13 maj  2009

Me te vertet ju pergezoj shume per ket web faqeje, se une lexoj shume ketu ku jetoj dhe veproj ne france, por nuk ma ka marr mendja se edhe ne web faqen shqiptare mund te lexoj artikuj te ndryshum dhe te llojllojshem. Keni tema mjaft interesante dhe shume me vlere qe jane tė dobishme ne jetėn tone tė perditshme. Ju lumtė! Vetem vazhdoni keshtu se diturija esht ajo qe nuk humbet kurre dhe nuk blihet me asgje. Ketu ne perendim, saktesisht ne Paris ku jetoj une, njerzit me shume blejne libra se sa ushqim,sepse ushqimi i shpirtit eshte libra, e kur eshte shpiri i shendosh, trupi eshte edhe me i shendosh. Dhashte Zoti e edhe te ne u befte qe njerezit me shume te blejne libra se sa ushqim si ketu ne perendim, sepse diturija eshte ajo qe sundon boten.

Ju lumte vetem vazhdoni kėshtu.

Fadili nga Parisi 


15  maj  2009

Shume mir bre.
Donjeta Sadiku


09 qershor 2009

Ju lumtė, ju lumtė, ndoshta u mundova me pėrmbledh atė qė kam hasur nė kėtė web me njė fjalė pėr tė treguar qe kam qenė i mahnitur me literaturėn edhe mėnyrėn e pėrgatitjes tė kėsaj web faqe. Shpresoj qė shėndeti edhe lumturia, e mbi tė gjitha, vullneti tė mos ju mungoj qė tė vazhdoni mė tutje.
ME GJITHĖ RESPEKTIN TIM MĖ TĖ MADH, SHKELZENI NGA PRIZERENI


17 qershor 2009

Pėrshtypjet e mija janė tė pa pėrshkruara!

Ju dėshiroj shėndet dhe suksese.

Valdet Ademi


17 qershor 2009

Valla me e than te drejten i kam lexu, ama jo te gjitha se edhe s'kisha koh, po e lexova dashurine e Qetesorit me Blerinen (mos gabofsha), shume sen i mire edhe shume me ka lane mbresa. Besoj se do te kete edhe histrori ma te dhimshme se kjo e Qetesorit me Belerinen.

Ganimete Bislimi


19 qershor 2009

Jeni te mrekullueshem. Ju lexoj me shume endje - vetem vazhdoni. Ju respektoj dhe ju pershendes.

Gjitha te mirat ju deshiroj. Zoti i madhrishem ju bekoft.

Resmije Aliqkaj


23 qershor 2009

Ju me ndryshut jeten - e them me sinqieritetin me te madh. Isha shume nervoze, tani nuk jam ma pasi qe i lexova shkrimet e juaja. Sdi si tju falenderoj vetm vazhdoni keshtu. Zoti i plot fuqishem ju bekoft ju dhe popullin ton qe ka djem aq te afte.
Resmije Aliqkaj


01 korrik 2009

Shume shume mire.  Kam kerkuar goxha moti nje Web si ky i juaji. Me te veret mua po ma kenaq zemren kur po  lexoj ketu; shumicen e literatures ne nuk e posedojm neper shtepia e kjo asht perfekt per ata qe dojn me lexu.
Ata nje
rez qe e kane kete web, per mendimin tim, e kane nje biblotek  ne nje qoshe te dhomes se tyre.
Une ju pershendes. Me te veretet asht nje sen shume i mire qe e keni ba.

Me te mira Arjeta - Drenas


03 korrik 2009

Me te vertet ėshtė njė web-faqe qė ia vlen te shikohet dhe lexohet, ju lumtė, temat dhe literatura e kėsaj faqeje eshte tejet e pelqyer nga ana ime sepse me par per keto tema mė ėshtė dashur te hulumtoj nė internet ne gjuhė te ndryshme e tani i gjej mė leht, vetem njė sugjerim e kam qe te kete edhe mė me shumė literatur psikologjike se me te vertet eshte ne interes dhe e nevojshme, suksese.
Leotrim Mavraj


11  korrik 2009

Eshte nje nga adresat me interesante qe kam pare deri tani. Ka materiale qe  vertete ja vlen t'i lexosh dhe te mesosh prej tyre. Ja kam rekomanduar shume prej miqve te mi. Ju faleminderit.

Anjeza Sejdini


05 gusht 2009

Pershendetje zoteri i nderuar.

Hera par qe une vizitoj kete vebsajt te juajin por qenka shume, shume i ndertuar mire. Ju hallall ju qoft se paskeni bere nje pune te mrekullueshme.

Visar Berisha


08 gusht 2009

Pėrshėndetje i nderur!
Uroj tė jeni mirė, njėherit dua t'ju falėnderoj personalisht pėr punėn e mrekullueshme qė po bėni, pėr tė gjithė tė interesuarit e kėsaj rubrike. Jam njė pasionante e tė lexuarit nė fushėn e psikologjisė, andaj shkrimet e juaja kanė njė kuptim shumė domethėnės, sidomos ne kėtė kohen "moderne" qė po jetojmė e ku njeriu shpesh herė has ne vėshtirėsi tė ndryshme, qoftė me vetėdije apo edhe pa vetėdije.
Andaj faleminderit pėr gjerat e bukura dhe me rendėsi tė veēanta qė po na i dhuroni.
Jetė tė gjatė!

Sinqerisht: Selvete Peci, Mitrovicė


10 gusht 2009

Jeni me te miret vetem perpara dhe suksese.

Aferdita Avdiaj


02 shtator 2009

Web faqe shumė e lexuar dhe me tema tė nevojshme dhe poashtu tė rėndėsishme pėr ne. Unė vazhdimisht e lexoj kėtė faqe. Pothuajse tė gjithė literaturen dhe temat e saj i kam lexuar dhe pėrcjell dhe me tė vėrtet ėshtė punė e vyeshme e z. Sabir Krasniqi qė na sjell tema tė larmishme nė gjuhėn Shqipe.

Do tė kisha njė propozim qė tė futet edhe ca literatur (mundėsisht) nga REFLEKSOLOGJIA se pėrshtatet me pėrmbajtjen e kėsaj faqeje dhe poashtu edhe me interesin e neve si lexues.

Ju lumtė dhe pėrgėzime!

Leotrim Mavraj


06 shtator 2009

Faqe shume interesante dhe me informacion te gjithanshem.

Pergezime.

Bruno Hila


10 shtator 2009

Jam shume i lumtur qe me ne fund kam gjetur nje web faqe kaq te pasur. Me besoni pushoj psiqikisht dhe fizikisht kur jam i kyqur. Te gjitha shkrimet jane shume interesante e njkohesisht terheqese. Ju beni nje pune te lodheshme per servimin e te gjitha ketyre informacioneve. Ne te gjitha shkrimet e juaja jeni shume i kjarte gje qe ua kan lakmi te gjithe.

Me nderime, Imeri nga Mitrovica.


11 shtator 2009

Rastesisht hyra ne Web faqen tuaj dhe u befasova per te mire, pasiqe web faqja juaj eshte ne nivel me web faqet e ngjashme boterore. Bravo, ky eshte edhe nje sukses per shqiptaret ku do qe jane.

Ju uroj suksese ne te ardhmen.

Agim Shala


16 shtator 2009

Dy web faqet nga tė cila nuk mund tė ndahem jeni ju dhe syri3 .Shkrime , literatur , libra , e mendime tė cilat po ma kthejnė dinjitetin njerėzor , po ma kthejnė dinjitetin qė jam shqipėtare , dinjitet tė cilin , realiteti i sotėm seriozishtė po ma lėkund . U jam mirė njohėse e pėrjetshme pėr sakrificat qė po i bėni ju dhe bashkėpunėtorėt e juaj , nė ndritjen e kėtij kombi tė stėrlodhur nga ofendimet dhe nėnqmimet tė cilat po ua bėjnė politikanėt injorant dhe shkurtėpamės. Gjithė tė mirat tė gjithė juv .
Florinda Shala


16 shtator 2009

Pėr pėrmbajtjen e kesaj web faqe, mund te them, se kam jo vetem rrespekt, por edhe adhurim, e nė veēanti pėr librat e ofruar. Shumica e ketyre librave tė ofruara nuk e kanė karakterin pėr t'na i shuar pasionin pėr lexim, por pėr tė na zgjuar nga pėrgjumja demagogjike. Kjo ėshtė arsya pėrse i luse vizitorėt e kėsaj faqeje qe mos ta lenė asnjė liber pa e lexuar qė na ofrohen kėtu, e nė veēanti i kisha cekė ato tė cilat na i ofron Valdet FETAHU. Se me tė vėrtetė jamė mahnitur kur nė ėndėrr kam qenė nė gjendje tė flas me OSHO-n nė gjuhėn shqipe.

Sadete Shala


23 shtator 2009

Komplimente per webin. Shume te mrekullueshem jeni.  Dua vetem qe te tregoj qe mbresa e ēfardo qe te jet tjeter,  send nuk do te ishte , me e ēmueshme se nje  vajze e bukur qe e dashuroj dhe do te vazhdoj ta dua shume,  emri i se ciles permendet edhe ne kete web ne nje tregim  shume  te bukur qe ia vlen per ta lexuar.  Gjithashtu nje mbres shume te madhe me ka len  edhe Doresa me shoqerine e saj qe e pershendes shume dhe i deshiroj te gjitha te mirat ne jete dhe ne te gjitha aspektet e jetes.  Thenx  for every thing you are the best.

Buletin Reka


30 shtator 2009

Jam nga Vlora.  Sapo kam filluar te lexoj ne kete artikull dhe kam filluar te qartesohem me shume me veten time, fal jush. Dua t'ju them qe jeni me te miret, vazhdoni keshtu...

Mari


13 tetor 2009

E adhuroj kete pjese te literatures ku se cili mund te gjej diēka interesante ne secilen  pjese ku eshte   kurreshtar/e mbi diēka qe deshiron te di.  Eshte hera e pare qe e shikoj kete faqe, me saktesisht kete pjese te literatues, por  me la pershtypje te medha ku mua me interesonte te dija diēka me shume per gjerat  hipnotike qe i ndodhin njeriut pa paramendime. Deshiroj qe ne kete faqe te kete nje sqarim per kete. 

Me respekt, Marigona Musliu


13 tetor 2009

I nderuar z. Sabir Krasniqi,

Jam vizitor i rregullt i kesaj faqe tuaj dhe kam nderin qe t'ju pergezoj per punen qe beni dhe literaturen qe ofroni qe, ne mas te madhe, na sherben dhe na ndihmon neve, lexuesve te interesuar per ket lloj literature, andaj kam kenaqesine te ju pershendes dhe t'ju falemderoj.

Shkelzen Krasniqi


23 tetor 2009

Ju pershendes dhe ju uroj per nje pune jashtzakonisht te madhe. Kam lexur po thuajse te gjitha ne kete web. Kur hyj dhe harroj qe te dal. Nese do te kishte mundesi qe textet te jene pak me te medha ose me te trasha nuk eshte kritik por thjesht mendim i imi dhe nese do te mund te shtoni ndonje vide ose incizim zeri te Daut Demakut.
Mbi the gjithat jeni fantastik.

Bekim Ismaili


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH