.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

GLOBI-SHQIP

Mbresat e vizitorėve (3)

MBRESAT E VIZITORĖVE (3)

1  2  3 4  5  6  7  8  9  10


19  nėntor 2008

I dashur zoteri,
Keni bere me te vertete nje pune te lavderueshme dhe qe me pelqeu ne lidhje me perzgjedhjen dhe dhenien e informacionit. Te gjithe ne shqiptaret kemi nevoje te madhe ne informacion, pra kemi nevoje te madhe per ju.
Zoti ju bekofte dhe ju ndihmofte ne punen tuaj!

Ornela Tavanxhiu


22  nėntor 2008

Pershendetje. Ēdo gje asht e mir por, mvaret prej nivelit. Diēka ma shum asht ne dobi te gjithve.  Ne qoft se ka mundsi ,psiqike e ekonomike. Nderimet e mia. Shendet.
Rexhep Fetaj


25  nėntor 2008

I nderuar z.Sabir,

Ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat. Une quhem Anida dhe jam nga Tirana. Deshiroja shume qe te merrja informacione per fenomenet parapsikologjike, mistike dhe kur hyra rastesisht tek faqja Syri 3 te Z.Adnan  atje u njohe me shkrimet e tij dhe me vone dhe tuajat. Mendoj se ekzistojne dhe besoj plotesisht ne ngjarjet dhe fenomenet qe kini shkrojtur dhe ju pershendes. Njerezit shume mire duhet te marin informacione rreth ngjarjeve qe zhvillohen rreth tyre por mendoj se ketu ne Shqiperi eshte shume i paket ky lloj informacioni i perhapur si nga revistat ashtu dhe nga burime te ndryshme. Nuk e di ndoshta dhe per faj te sistemit qe ka qene ketu ne Shqiperi.Gjithsesi infrmacionin se sa e beson njeri apo tjetri eshte ne deshiren e tij. Une personalisht besoj ne fenoment e mbinatyreshme dhe gjithsesi ju uroj gjithe te mirat si juve dhe Z Adnan.

Me respekt dhe ju pershendes Anida.


27  nėntor 2008

Dikur nuk kishim as liri as libra...e sot? Ju lumtė, ēfarė mund tė them mė tepėr pėr ju zotėri Sabir,dhe pė zotri Adnanin, web faqja e te cili ėshtė: syri3.com. Jeni tė pakrahasueshėm edhe me shkrime por edhe me libra tė ofruara. Best sellerat nuk kanė tė ndalur edhe tė gjithė pa asnjė qindarke po kjo ėshtė mrekullia vet. Vetėm e bėj njė pyetje mė tepėr vetė se sa juve: si ėshtė e mundur qė njeriu tė jetė nė depresion  kur tė lexoj "Intelegjencėn Emocionale"? Andaj i lusė tė gjithė lexuesit e kėtyre web-faqeve, por edhe popullin nė pėrgjithėsi, qė patjetėr ta lexojnė kėtė libėr tė pashoqė. Juve zotri Sabir  ju sugjeroj qė sa mė tepė ta reklamoni kėtė libėr...ju dėshiroj sukses nė punė dhe jetė.

Pėrshėndetje nga Kushti.


30  nėntor 2008

Nuk e di a je njeri, apo engjull o i nderuari pėrkthyes Valdet Fetahu, qe po na freskon shpirtin mė kėto pėrkthime shumė tė ėmbla dhe qė janė risi pėr neve. Shpresoj qė ta kemi nė duar tona  librin, nga i cili kishe shkoqitur kėto fjalė. Po mburrem me ty, si shqipėtar me njė mendje tė ndritur, qe po e qetėson gjithė popullit tėnd. Tė falem dhe tė pergjėrohem pėr kujdesin dhe pėr ndihmėn qė po na ofron. Shendeti, lumturija dhe fati tė pėrcjellte ne tė gjitha sferta e jetės.

Pėrshendtje nga Safeti


01 dhjetor 2008

Mendoj se eshte nje faqe e qelluar mirpo duhet te kete diqka me  shume per  semundje e sidomos per  adis (hivin+sida etj...)

Fortesa Krasniqi


12 dhjetor 2008

Une  tash  vone  kam hasur  ne  kete   web faqe  dhe  me ka  lene  pershtypje  shume te mire. Ju  pergezoj se  e meritoni  sepse  ketu  po gjindeshin  shume  gjera  qe  une  ende  nuk  i kisha  lexue  e as qe  kisha  ndie per  to.

Fjolla Gashi


13 dhjetor 2008

Fantazi eshte kjo web faqe. Shume sende kam mesuar ketu edhe shume me ndimon kjo faqe kur kam probleme.

Miria


12 Janar 2009

Jam i impresionuar me kete faqe, me literaturen qe e keni len ne disponim per lexuesit. Ju deshiroj qdo te mire por mos u ndalni, na nevoitet literatu ne gjuhen shqipe qe na ka munguar shume kohe.
Gani Shaqiri


15 Janar 2009

Mirmbrema njeher ne fillim. Nuk di se nga t’ja nis. Kisha shume deshire qe te behesha pjestare e nje web-i te tille, por me viziten tim e ndjej veten si nje pjestare. Jeni te perkryer. Ketu gjej cdo teme ce me pershtatet mua, por mundoheni te shtoni edhe me shum tema dashurie.

Suksese nga ana im dhe naten e mir.

Dina Halimi


19 Janar 2009

Me kane lene mbresa shume shkrimet psikologjike por kisha dashte me shume ne lidhje me jogon apo meditimin. Shfrytezoj rastin dhe te pershendes ty z. Sabir duke te deshiruar pune te sukseshme dhe jete te gjate.

Gjithe te mirat:

Zenun Xhoxhaj


19 Janar 2009

Une per kete faqe nuk e di me ēka te them, me keni ngazellyer. Veē vazhdoni por me shume shenime per mjekesi.

Suela Lumi


02 shkurt 2009

Pershendetje z. Sabir,
Rastesisht hasa ne kete web faqe dhe po me pelqen shume. Si nuk e kam par me perpara?! Pasi temat me pelqejne shume, ju lumt.

Urime dhe suksese te reja.
Shpresa nga Gjakova


08 shkurt 2009

Ju uroje per pervjetorin e punes se suksesshme qe keni bere juve ne radhe te pare z.Sabir. Kam pasur nderin te keme ne duar revistat e para te MJELLMES qe ne ate kohe i botonit ne prizren. Me pase doli edhe ASTRA. Sabir te uroje ne radhe te pare shendet dhe pune te suksesshme ne kete lemi qe eshte realitet po shoqeria ende nuk po e pranon.

Gjithe te mirat dhe per shume vjete te tjera.

Zenun Xhoxhaj


17 shkurt 2009

Zoti Sabir, edhe unė po i bashkangjitem falėnderimeve tuaja qė i paske dhėnė, tash ne lexuesit lirshėm mund ta quajmė, mikut tonė, Valdet Fetahut. Akoma pa e lexuar mirė njė libėr tė tij, ai po na ofron tjetrin. Ky njeri, jo vetėm qė ėshtė njeri i madh, jo vetėm qė ėshtė kombėtar i madh; por gjithnjė e ma shumė, po na bėhet pishtarė nė rrugėt tona tė humbura.

Pėrshėndetje,

Dafina Shala


24 shkurt 2009

Jam lexuese e rregullte e web-faqeve; sa-kra dhe syri3. Tash sė fundi jam duke u kėnaqur me librin e Osho-s: "Kuptueshmėria supreme". Se Zoti reflekton tė njerėzit e caktuar, kėtė e mėsova nga Osho. Edhe nė tė ka reflektuar Zoti mė dashurin e tij Hyjnore, e siq po duket kjo dashuri po reflektohet edhe ne Valdet Fetahun, i cili po na i pėrkthen kėto mėsime. Gjithashtu as ju Zotėri Adnan dhe Sabir nuk jeni large kėtij reflektimi.
Me dashuri, Safeti.


04 mars 2009

Ky web me te vertete po ja vlejka me shiqu.

Nezir Ahmeti


06 mars 2009

Te nderuar ,shprehi kėnaqesinė e kėsaj faqe tė mrekullueshme , e cila me plot kuptimin e fjalės ėshtė njė ndėr faqet mė tė qėlluara, dhe nė mbrendin e saj ka njė pasuri shpirtrore, te cilėn rrall kund mundet ta gjesh.

 Ju lumtė ideatorėve, dhe dhashtė zoti qė rinia jonė ti kthehet thesareve ,e jo lojrave e gjėrave tė kota nė internet.

 Edhe njėher ju lumtė dhe shum komplimente.

Xhemail Ahmeti

Shkup


06 mars 2009

Si te gjithe lexust tjer edhe une e ndaj mendimin e njejt per ket faqe te mrekullushme dhe i pershendes te gjith ata te cilet na i sjellin risi te gjitha lemive. Nje kritik te vogel do ta kisha bere pse nuk jan nxjerrur ne faqe emrat e shkrimtarve dhe biografia e tyre se na si lexus kemi qef me dit kush po i shkrun kto tema e me pas nje mundsi edhe na me kontaktu me autort. Perndryshe faqja eshte e mrekullushme dhe ju uroj pune te mbar.
Ju pershendet Adhurimi nga Podujeva


06 mars 2009

Shume te  mire,  veq  vazhdoni  mos  u  nadeleni.
Fatoni


06 mars 2009

Jame student ne vitin e trete te psikologjis dhe me interesojn shume qeshtje (fenomene) psikologjike te cilave Psikologjia empirike me urtesine e saje shkollore nuk munde te i sjell ne pah. Per mua kjo veb faqe eshte shume e dobishme dhe me nje nivele shume te larte human gjithashtu.    

KOMPLIMENTE!

Isa Mehmeti


13 mars 2009

Urime dhe pėrgėzime pėr njė faqe  kaq Interesante.
Njėherit tė dėshiroj shėndet dhe punė tė mbar, dhe kėtė WEB - faqe ta bėni edhe mė tė begatshme nė tė ardhmen.   Me respekt, Mirsad Gashi


14 mars 2009

Te nderuar, me pelqen shume kjo web faqe e sidomos temat e KORAB THAQIT i cili ne shume pikpamje ka prekur thelle ne qeshtje mjafte seroze dhe shume te komplikuara per moshen e tij, por fale vullnetit dhe punes se tij ka arritur deri ketu ku eshte dhe dua ta pergezoj shume qe te vazhdoj edhe me tutje e te ket suksese te metutjeshme.

Perzemersisht, NITA


25 mars 2009

Osht sen shum i fort veq vazhdoni. Me ka lene shum mbresa te mira sidomos ajo tema se sa e njoh veten time ish shum e mir edhe ma ka qellu shum flm.

Tung nga Kujtaa


25 mars 2009

Pershendetje Z.Sabir,

Jeni shum  i mire ne qdo gje dhe te falenderoj qe dijen tende ke vendosue qe ta ndash me ne. Te jam mirnjohese.

Lulja


02 prill 2009

Faqja juaj me pelqej shume se ne ēdo faqe ketu kuptova shume gjera qe nuk i kam ditur deri me tash.
Ju pershendes shume,

 Donjeta


02 prill 2009

Shume  mir  e kini   web faqen.  Ju pershendes  bye bey

Ermal Ajdini


03 prill 2009

Se pari ju pershendes dhe ju pergezoi per ket web faqe shume interesante, por mbi te gjitha shume edukative.
Respekte , Dritoni


08 prill 2009

Faqja eshte shume e mire dhe e persosur.

Abide Gashi


 

1  2  3 4  5  6  7  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH