.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

RTV ZIK

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

ERENIKU

ZEMRASHQIPTARE

VAJZAT.COM

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

SHQIP DK

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

RIDVAN BUNJAKU

PSIKIATRIA ONLINE

SEKRETE BUKURIE

GLOBI-SHQIP

Mbresat e vizitorėve  (2)

MBRESAT E VIZITORĖVE (2)

1   3  4  5  6  7  8  9  10


30  korrik  2008

I nderuari dhe i rrespektuari staf i ketij web-i.  Nuk ia vlen qe te behen kritika apo verejtje mirepo meriton vetem lavdata andaj ju faleminderoj qe jeni munduar qe edhe me kete web te kontribuoni ne ngritjen e nivelit te dijes te popullit tone...
Me respekt, nga Florim S.


17 gusht  2008

Ju pershendes  jeni me te miret me kete web faqe.
Sherif Nebijaj


20 gusht  2008

Pershendetje  i  nderuari  z. Sabir Krasniqi.  Une   lexova  shumēka  nga  kjo  web faqe dhe  jam i fasionuar  nga  keto shenime qe  i  kishit  ne  web faqen tuaj dhe  mesova  shumēka.  Desha  ta  lidhi  me  ate  thenjen  " Mallkuar  qofte  ajo dite qe nuk  meson diēka  te  re ",  keshtu qe  ju  pergezoj  shume  per  kete  web dhe  ju  uroj shendet  te  mir.

Arbri  nga  GJAKOVA


30 gusht  2008

Komplimente Adoniss me te vertet ja vlen te humbasesh disa minuta e te lexosh diqka tenden ,,,ciao Andra

Andra Diandra


01 shtator  2008

Pershendetje nga une Burimi.  Faleminderit per ket faqe te mrekullushme. Me te vertet po lexoje shumeēka dhe po mesoj shumeēka nga kjo faqe si dhe nga faqet tjera siē janė: syri 3, dija hyjnore.  Me te vertet dua te ju falenderoj per kto njohuri te reja .

Burim S.


08 shtator  2008

Une jam nje lexus qe lexoj shume neper revista neper web faqe ama ēikjo teme te cilen e ka shkrue zoteriu Korab Thaqi me ka habite krejt dhe me kenaqesi po e pres tjetren pjese qe ta lexoj se eshte nje teme  shum, shum, shum e mire dhe bravo i kofte keti Korabit.

Tung.

Mentor  Miftari


08 shtator  2008

Une mendoj qe kjo web faqe eshte e mrekulueshme, per vet faktin qe ne te ka shume gjera misterioze qe per shume njerez jane te pabesueshme. Une deshiroj t’ju pergezoj dhe te ju falenderoj ne nje far menyre qe po na ofroni nje menyre per t’i pare gjerat qe me pare nuk e kemi ditur se ekzistojne...

Albert Beka


15  shtator  2008

Se pari pershendes stafin e kesaj web faqeje dhe i falenderoj per fshehtesit qe po na i zbulojn qdo dit e me shum. Une e lexova ket artikullin e fundit Ti je shum me shume se sa qe ti mendon se je dhe tani desha ti falenderohem autorit se me te vertet ne jemi shum me shum se sa qe ne besojm. Shkurt ky artikull me beri te mendoj me shum e te filloj ta shoh jeten ndryshe.
Pershendetje, Egzoni


19  shtator  2008

I dashur Korab
E lexova shkrimin dhe te pergezoj. Me la pershtypje depertimi yt i thelle ne mendjen njerzore dhe interpretimi i botes te tij. Shkrimi edhe pse shtjellon nje teme te komplikuar eshte e shkruar ne menyre qe tingellon shume e kuptueshme, per me teper ne aspektin letrar shume terheqes. Me vjen mire qe te kemi nje perfaqsues te ndenje ne kete lami, qe tek ne nuk ka vleren e merituar.

F. K.


20  shtator  2008

Pershendetje Korab
Desha te te falenderohem per fjalet e pasura, sepse jo gjithkush e sheh jeten keshtu nga ky kend si ti. Shpresoj qe ky artikull te ket prekur edhe shum zemra tjera ashtu si mua. Shum suksese te tjera ne jet.
Perzemersisht, Mimoza


20  shtator  2008

Pershendetje te dashura dhe te dashur. Miresepaskeni punuar ne kete faqe. Rastisa-rastesishte ne te dhe u  habita per te mire. Une nuk ju njoh dhe ju nuk me njihni, por ja qe ne univers bejme te gjithe NJE dhe ju gjeta.
Nga ajo qe shfletova per disa kohe sot, me beri pershtypje nje shkrim per fiziken kuantike e qe ne mos gaboj ishte i Korab Gashit, dhe do te ju  lutesha shume qe brenda mundesive te keni akoma shkrime te tilla,qe na bejne te jetojme ne SOT, ne KETU, ne TASH.
Sa i perket komentit tim per kete shkrim do te thoja vetem kaq : Une u kenaqa pa fund duke pare qe dikush po u mundoka te kenaqet,duke e njohur   VETEN nga VETVETJA, duke jetuar ne brendesi nga jashtesia qe bejme gati te gjithe ne.
Merni pershendetjet e mia me shpejtesine e drites,
Qefserja - "Qendra e Mendimit Pozitiv"


20  shtator  2008

Pershendetje staf i nderuar. Ju pergezoj per punen kaq te mrekullueshme qe po e beni dhe per te rejat qe po na i sillni. Desha ta pershendes Korab THACIN dhe ta pergezoj per pikpamjet e tij rreth jetes dhe nocionit Zote. Ju uroj shum suksese
Tung nga Ardiani


21  shtator  2008

Edhe pse para pak ditėsh e mora kėtė adresė, ju pėrgėzoi pėr pėrgjegjėsin qė keni marrė dhe pėr pėrkushtimin qė e kishit bėrė si pėr temat e zgjedhura ashtu edhe pėr dizajnin e mrekullueshėm tė faqes. Shpresoj qė gjatė shfletimit tė pėrditshėm qė do tė ia bėjė web-faqes tuaj do ta gjej pasurinė dhe dobitė qė i sjell ajo. Ju pėrshėndes tė gjithėve e veēmas Korab Thaqin.
Bajrami nga Podujeva.


10 tetor 2008

 Kjo web-faqe eshte nje cope buke ma shume per mua qe ushqehet truri im ēdo dite e ma shume. Ēdo te mire ne ditet e jetes.

Skifter Ymeri


13 tetor 2008

Te lumte dora , mendja, zemra dhe shpirti yt qe ke shkruar kete faqe kaq te mrekullueshme .Vertet te lumte .Ju falėnderoj shumė, shume per kete faqe -Me hollesisht do te shkruaj perseri .Respekte nga Shkodra Loce e Rozafes dhe Postribes Nderi Kombit.


17 tetor 2008

S’pari m lejoni t ju pergezoj per kete faqe brilante. Librat e mrekullueshem jane te pareshtur. Per librin posa te lexuar: "Shgerti i magjistarit", perkethyesit Valdet Fetahu ia kisha derguar nje pershendetje te pazakont: om mani padme hum, dhe qofte i lumture pergjithemone.

Ceti


23 tetor 2008

Gjatė leximit te disa nga temave tuaja, hasa ne shumė gjėra tė vlefshme pėr tė cilat ndoshta, shumica prej neve nuk i dimė. Ato thjesht jetojnė brenda neve dhe ne nuk jemi nė dijeni pėr ekzistencėn e tyre. Kjo web faqe, pashė qė pėrmbante brendinė tonė. Besoj qė secili nga ne gjenė tė gjitha kėto gjėra tė pėrshkruara bukur, ne brendinė e  vet. Do tė kisha pasur dėshire qė tė jap urimet dhe falenderimet e mija pėr njėrin nga shkruesit tuaj. Tė uroj pėr kėte formim intelektual tėndin, me tė cilin formohet edhe i yni. Ne po marrim mėsim nga ajo qė di ti. Pėr Korab Thaēin, nga Miranda Sylejmani.

Faleminderit.


24 tetor 2008

Pranoni pershendetjet e mija te pezemert,

Zoti ju bekofte per keto dy faqe: juve dhe syri3. Ne kerkim te qetesis shpirterore moti kohe ma kane preferuar jogen. Kam bere ushtrime fanatike te  asanave, mantrave e ēka jo tjeter... por asgje nuk me ka ndihmuar. Me sugjerim te nje mikeshe lexova me vemendje me te larte librin "SHEGERTI I MAGJISTARIT". Ēfare munde te them per te, se fjala mrekulli ashte e varfer per ta shpreh madheshtin e ketij libri. Tash perfundimishte dhe perjetesishte e arrita qetesin shpirterore. Tantra me te vertet qenka shpetimi i fundit. Kush e konsumon tantren me nuk do te konsumoj; drogen, alkoolin, dhunen. Dhe ne fund nje pershendetje popullore per perkthyesin Valdet Fetahu. T'lumshin duart qe na zdrite zemren dhe mendjen.

Tung nga Govinda.


28 tetor 2008

Sė Pari pėrshėndes stafin e kėsaj faqe mjaft  interesante. Po ashtu edhe lexuesit e saj kudo qė gjinden.
E kam lexuar pothuaj dy herė tė tėrė materialinė e faqes tuaj qė tė kuptoj domethėnien e saj, kuptimin e kėtyre fenomeneve paranormale e shkencore mbi natyrore, brenda botės dhe jasht saj.
Nuk kam besuar se edhe ne shqiptarėt kemi mendime tė tilla  dhe dijeni t'i afrohemi njė fushės ,ose kanalit, i cili na lidh mes tokės sonė dhe  hapėsirės sė pafund, e  qė ėshtė quajtur si fusha magnetike/kanali i shpėrthyer.
Mė vjen mirė pėr kėtė faqen tuaj, dhe mendoj se kemi nevojė pėr njė faqe tė tillė. Ke njė faqe jashtzakonisht  interesante.
Vetem vazhdoni.
Ju pėrshėndet, Loti


29 tetor 2008

Shume kam pasur nevoje te lexoj psikologjine se e dua shume. Kam lexuar po shume pak, po koj faqe me ndihmoj te kuptoj, ku jam dhe ēfare jam. Shum realiste koj faqe dhe me pelqeu.

Fitore Lenjani


07 nėntor 2008

Ju pershendes ngrohtesisht juve te nderuar punonjes te kesaj faqeje te mrekullueshme dhe ju falenderoj per frymen e re qe po na e sillni. Me te vertet sa here qe lexoj diēka ne kete faqe e shoh jeten nga nje tjeter perspektiv dhe gjithnje me duket se me ndihmen e juaj po behem edhe me i arsyeshem. Temat jane shume interesante dhe te permbledhura shume mir, e sidomos shkrimi i Adem Demaqit ishte jashtzakonisht i mir dhe disa shkrime tjera qe kishin te beje me shume me "kuantet" si po i quani ju. Do te kisha deshir qe te kemi edhe me shume shkrime ne kete drejtim qe te kemi mundesi edhe ne si lexues te futemi me thelle ne boten e kuanteve.
Me zemergjersi, Vali nga Gjilani.


10  nėntor 2008

Nderimet e mia. Jeni mrekullia vet. Jam magjeps me shkrimet e Juaja. Ju pergezoi.

Valbona Hoti


12  nėntor 2008

Mbresat ne kete web faqe jane te shumta por me se shumti me lane pershtypja temat tek Psikologjija. Une jam tani ne kl. e 10 ne mjeksi, asistent stomatologjije, por gjithmone kam pasur deshire ta marr drejtimin per psikologji. Meqe nuk ishte ky drejtim kete vit shkollor mora tjeter, por shfrytezova rastin qe permes kesaj web faqeje te mesoj diēka rreth psikologjis.

Laura Luma


16  nėntor 2008

Ju pergezoj per ket web faqe...suksese.

Lejla Kadriu


 

1   3  4  5  6  7  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH