.

Sakras Art Gallery

Sekuenca filmike

Revista gazeta forume

Statistika

 
Vegėza

RTK

TOP CHANNEL

RTV 21

ALSAT

TV KLAN

KLAN KOSOVA

RROKUM TV

BOTA.AL

ALBANIAPRESS

ALBINFO

EXPRESS

KOHA DITORE

ZĖRI INFO

KOSOVA SOT

BOTA SOT

LAPSI.AL

TIRANA OBSERVER

SHQIP

ZEMRASHQIPTARE

RTV ZIK

KOSOVA PRESS

TELEGRAFI

EUROPA E LIRĖ

ZĖRI I AMERIKĖS

PSIKOLOGJIA

TRIBUNA SHQIPTARE

MEKULIPRESS

DITURIA

PRESHEVA.COM

DREJTSHKRIMI

SEKRETE BUKURIE

KOSOVARJA

RIPOST

Mbresat e vizitorėve (10)

MBRESAT E VIZITORĖVE (10)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10


21 janar 2013

Pershendetje,

Faleminderit Zotit dhe juve qe me mundesuat kete lloje literature. Me vjen keq per veten time si nuk e paskam lexuar me pare. E ndjej veten te mrekulluar teksa lexoj keto shkrime, sidomos librin e OSHOS "RRUGA IME RRUGA E REVE TE BARDHA ", eshte e treta here qe e lexoj dhe perseri mrekullohem. Une te ky liber gjej veten. Jam shume e interesuar, nese ka ndonje pike kontakti apo organizate me qender ketu ne Tirane, sepse ndoshta mund te jap dhe une kontributin tim.
ME SHUME RESPEKT E DASHURI, MIRJETA
ZOTI NA BEKOFTE!


08 shkurt 2013

Ju falenderojme shume per permbajtjen e kesaj faqeje, e sidomos per pjeset mistike qe jane trajtuar. Po e mbyll me nje shprehje mistike me shprese te kontaktoj serish me ju: Betohem ne ēelesin magjik te iluministit ku pafundesija ne fundesi te pafundme te zere vend ne fund fillimin e saj.

Me respekt Okani Shkoder. HU


15 shkurt 2013

Jeni shumė faqe e mirė, ju pėrgėzojė. Vazhdoni kėshtu.

Agonis Rexhaj


18 shkurt 2013

Pershendetie!
Ju pergėzoi per ket portal, qe ėshtė jashtėzakonisht i bukur!
Vetem ne ket
e portal po e gjej qetesin shpirtrore per te lexuar...
Fjal
et janė te teperta, ju uroi shėndet e suksese.

Me nderime,

Lulzim Gashi, luli


19 shkurt 2013

Sa bukur me kan luani!

Vlera Gjevukaj


22 shkurt 2013

Ju pershendet Shkelqim Basha nga Vraniqi,  komuna e Therandes (Suharek)


14 prill 2013

Pershendjet i nderuari Sabri Krasniqi,

Se pari ju pergezoj per faqen tuaj, eshte shume e mire. Ka kohe qe kam kerkuar nje permbledhje te mendimit pozitiv dhe me ne fund e gjeta ne faqen tuaj. Lexova shume gjera ne psikologji si dhe ne shkence por kam nje pyetje rreth literatures: pse ne disa libra mungojne disa shkronja dhe shkrimi nuk eshte i qarte?

Me respekt Florentina


08 maj 2013

Gjitha te mirat per juve Sabir Krasniqi!

Durak Xhoxhaj


06 gusht  2013

Kjo faqe eshte mjaft e bukur, shume interesante dhe me mjafte informasione nga shume fusha te mdryshme. Ajo hap horizontin per kedo qe deshiron dije.

Ju faleminderit per punen tuaj te pa lodhur.

Fatos Sadikaj


22 shtator 2013

Urime per kete faqe vertet shume te mire dhe me literatura te pasur.  Ju deshiroj vetem suksese.

Besi nga Ferizaj


18 tetor 2013

Ju pėrgėzoj, suksese tė mėtutjeshme!

Ismet Mahmuti


27  tetor 2013

Me te vertet shume mbreselenese kjo web faqe. Mbeta shume i kėnaqur me artikujt qe pata mundėsin t'i lexoj! Ju pėrgėzoj, etem perpara.

Pershendetje nga United States of America

Ramadan Muqolli


11  dhjetor 2013

Ju pergezoj per faqen. Rastesisht duke kerkuar dicka ne internet mu shfaq kjo faqe dhe fillova te hulumtoj se cka permban kjo faqe. Me vjen mire qe ka njerez te vullnetit te mire qe krijojne keso faqe qe udhzojne rinine ne rruge te drejte.

Marigona Aliu


19  dhjetor 2013

Ua me la mbres shume kjo lektyre dhe kur fillova te lexoj ne fillim isha kureshtar se si do te ishte fundi prandaj e lexova dhe me la mbresa te mira.
Erjon Morina


14 janar 2014

Edhe une, si shumica per lexusve tuaj, hasa rastesisht ne web faqen tuaj, por me pelqeu shume dhe tash e vizitoj sa here te kem kohe. Ketu gjeta pothuajse gjitha ato qe kerkoja t'i lexoja, dhe jam e lumtur qe kam rastin me shpreh edhe une mendimin tim. Ju pergezoj per ket web faqe dhe ja uroj gjitha te mirat. Njeri ēdo dite po mesojka gjana te reja e kshtu po e kuptojme se sa pak dim...

Gjitha te mirat nga une Diellhana


24  janar 2014

Mu me pelqejne shume keto punime, shume shume te bukura. Bravo, ju lumte!

Bislim Bajrami


19 shkurt 2014

Pergezimet e mia, eshte nje faqe shume e bukur dhe mjaft sociale per njerezit. Ju uroj gjithe te mirat e vazhdoni keshtu.

Alket Blloshmi


20 shkurt 2014

Pėrshėndetje redaksi e nderuar!

Duke shfletuar faqet e juaja tė kėtij portali shumė tė mirė, unė gjej kėnaqsi pėr mendjen dhe shpirtin tim. Vetėm vazhdoni! Tė gjitha rubrikat jan tė mrekullueshme. Unė lexoj mė shumė tregimet dhe librat qė ei keni postuar!  

Ju dėshiroj shumė suksese!

Shaip Ademaj


30 mars 2014

Ju pergezoj per kete pune qe po beni, por kisha me qen edhe me i lumtur sikur njerzit  t'i lexojne me shume dhe t'i zbatojne me teper ne jete.

Mehdi Gjyrevci


20 gusht 2014

Me pelqen shume ky rrjet. Martesa ime me ka bere te  jem shume  kureshtar e te  lexoj shume fenomene.

Avdi Tobli


26  shtator  2014

Mbas vdekjes se te ndjerit, shume te nderuarit Adnan Abrashi, qe me revisten e tije e ndriēoi boten shqiptare edhe ne dretimin e parapsikologjise mistikes etje, tani keni ngelur ju. Do te doja qe ju te mos vdisni kurre e bashke me ju edhe revista juaj me informacionin qe ajo bart sepse eshte nje dritare qe mungon ne trupin e informacionit shqiptar.
Me respekt
Ferdinand Gega
Elbasan


01 tetor  2014

Se pari desha t'ju pėrgėzoj pėr ketė ueb faqe dhe ju pėrgėzoj pėr vullnetin dhe pėrkushtimin qe keni treguar. Befasuese, ueb faqja juaj qe e zbulova, ėshtė unike e kėtij lloji ne internetin e gjuhės shqipe.
Ju pėrgėzoj pėr ketė pune humane qe e bėni, vazhdoni, i falėnderoj te gjithė ata qe ju ndihmojnė ku do qe janė, po beni njė punė te mrekullueshme ...
Agim Orllati,Vrogoli.


28 tetor  2014

Kjo eshte nje nga faqet me interesante qe percjell argumente dhe fakte nga me te ndryshme. Personalisht, une jam nje studiues i rregullt i kesaj faqe. Nese keni mundesi do t'ju lutesha te percillni me shume informacione te tjera. Gjithasht, ju falenderoj per punen e mire qe keni bere deri me tani.

Fatos Sadikaj


03 nėntor 2014

Pershendetje i nderuar zoteri Sabir,
Rastesisht hasa ne faqen tuaj ne internet dhe mbeta i fascionuar nga tematika e faqes dhe laramania e informaciont qe posedonte kjo faqe.
Duke hulumtuar ne shkrimet, ne librat, qe i keni te listuara ne faqen tuaj, hasa ne shume gjera per te cilat sa e sa kerkoja e nuk mund t'i gjeja, por qe i gjeta ne faqen tuaj. Pikerisht shoqerise sone i duhet kjo menyre e emancipimit njerezor, duke lexuar, per te arritur gjene me te ēmuar qe, sipas mendimit tim, ka njeriu e qe eshte dituria.
Shprehe falenderimin dhe perulesin me te madhe per ju dhe gjith njerezit qe kontribojne ne kete faqe ose me mire ta quaj "vatėr tė diturisė".
Me respekt Kreshniku
New York , SHBA
03.11.2014


06 shkurt 2015

Kisha nje koh te gjate qe nuk e kisha hapur ket faqe.
D. H.


23 shkurt 2015

Pėrshėndetje stafit !
Kisha kohė pa e hapur faqen. Deri para disa kohėsh kjo ka qėnė njė nga faqet e preferuara, por e keni lėnė pak mbas dorė me mungesėn e azhornimeve. Do tė ishte shumė e kėndshme nė rast se do rifillonit tė mereni pėrsėri me faqen...

B. L.


21 mars 2015

Jam nje lexues i pasionuar i ketyre rubrikave. Jam shume mirenjohes per punen tuaj pasi ne te ka shume vlera shkencore, pedagogjike, psikologjike, arsimore dhe edukative... pra nje rubrike shume dimensionale dhe me shume vlera.

Mirenjohje dhe urime per vepra te tilla me shume vlera.

Lutfi Coka


03 qershor 2015

Jeni nje forum i mrekullueshem. Keni tema dhe materiale me shume vlera psikologjike, shkencore, idealiste,me vizion per te tashmen dhe prespektiven.

Urime e pershendetje.

Lutfi  Coka


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

© 2008  www.sa-kra.ch

WebDesign: S. Krasniqi   Kreuzlingen  CH